ارتباط مستقیم با مدیرکل دفتر مرکزی حراست سازمان
الزامات صدور پروانه تأسیس آموزشگاه آزاد در 3 روز
لیست آموزشگاههای آزاد استان اصفهان
 
خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 18
بازدید امروز 974
بازدید دیروز 8,994
بازدید این ماه 256,990
بازدید کننده ماه قبل 177,933
بازدید ماه قبل 290,627
بازدید کل 43,622,209

نماینده مردم شهرستان لنجان در مجلس شورای اسلامی در جمع کارآفرینان و فعالان فرش شهر باغبهادران: مناسب ترین راه ایجاد اشتغال مولد و پایدار در مشاغل کوچک تدوین مدل آموزشهای تولید محور با نگاه به مزیت های منطقه ای می باشد ...

به گزارش روابط عمومي آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، همايش كارآفريني و اشتغال در صنعت فرش با حضور ابوطالب جلالي مدير كل استان، منصوري نماينده مردم لنجان در مجلس شوراي اسلامي، شهركي مدير عامل صندوق كارآفريني اميد، خاشعي رئيس مركز فني و حرفه اي لنجان، جمعي از مسئولين و 270 نفر از فعالان اين صنعت در شهر باغبهادران شهرستان لنجان برگزار گرديد.
ابوطالب جلالي مدير كل استان ضمن عرض خيرمقدم و قبولي طاعات و عبادات در ماه مبارك رمضان، توانمند سازي نيروي انساني از طريق تسهيلات و منابع كم بهره را براي ايجاد شغل مهم دانست.
جلالي در اين همايش گفت: بايد بحث آموزش را با توجه به ظرفيت هاي منطقه اي پيش ببريم و افراد را در آن مشاغل به كار گيريم تا بتوانيم با كمترين منابع ايجاد شغل نمائيم، اما براي فراخوان كردن و شناسائي اين ظرفيت ها و پرداخت تسهيلات حداقلي نياز به بازاريابي و برند سازي مي باشد.

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان افزود: شهرستان لنجان با توجه به دارا بودن ظرفيت هاي منطقه اي درزمينه هاي خوشه هاي سنگ هاي قيمتي و نيمه قيمتي، كشاورزي و صنعت فرش مي تواند با حداقل امكانات و با بهره وري بالا براي افراد ايجاد شغل نمايد.
در ادامه اين همايش شهركي مدير عامل صندوق كارآفريني اميد در خصوص چگونگي بهره مندي فعال عرصه فرش از تسهيلات اشتغال زائي با بهره 4 درصد اين صندوق به ايراد سخنراني پرداخت.
منصوري نماينده مردم شهرستان لنجان در مجلس شوراي اسلامي در همايش كارآفريني و اشتغال در صنعت فرش، مناسب ترين راه ايجاد اشتغال مولد و پايدار در مشاغل كوچك را تدوين مدل آموزشهاي توليد محور با نگاه به مزيت هاي منطقه اي عنوان كرد.
در پايان چند تن از بانوان فعال در عرصه فرش در حضور مسئولان حاضر در همايش به ذكر مشكلات خود پرداختند كه پس از ارائه مشكلات مقرر گرديد جلسه اي با حضور نمايندگان ادارات تأمين اجتماعي، تعاون، كار و رفاه اجتماعي، صنعت، معدن و تجارت و فرمانداري به مشكلات آنها رسيدگي گردد.
در حاشيه برگزاري اين همايش نمايشگاهي از آثار فعالان فرش از جمله تابلوهاي فرش تزئيني در معرض بازديد كنندگان قرار گرفته بود كه مدير كل استان به همراه مسئولين ضمن صحبت با توليدكنندگان اين آثار از اين نمايشگاه بازديد كردند.

   1394/4/11 13:40    تعداد بازدید :  7142

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 7142
5.5/10 (تعداد آرا 89 نفر )