بیانیه توافق سطح خدمت
میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به كدام گزينه رأي مي دهيد؟
    • مهارت آموزي = افزايش كيفيت محصولات
    • تربيت نيروي ماهر = جلوگيري از واردات
    • حمايت از توليد ملي = رونق مهارت آموزي
    • تغيير در نگرش، افكار و ديدگاهها = توليد و اشتغال


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 18
بازدید امروز 71,665
بازدید دیروز 139,822
بازدید این ماه 1,870,347
بازدید کننده ماه قبل 751,399
بازدید ماه قبل 804,530
بازدید کل 15,703,870

نماینده مردم شهرستان لنجان در مجلس شورای اسلامی در جمع کارآفرینان و فعالان فرش شهر باغبهادران: مناسب ترین راه ایجاد اشتغال مولد و پایدار در مشاغل کوچک تدوین مدل آموزشهای تولید محور با نگاه به مزیت های منطقه ای می باشد ...

به گزارش روابط عمومي آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، همايش كارآفريني و اشتغال در صنعت فرش با حضور ابوطالب جلالي مدير كل استان، منصوري نماينده مردم لنجان در مجلس شوراي اسلامي، شهركي مدير عامل صندوق كارآفريني اميد، خاشعي رئيس مركز فني و حرفه اي لنجان، جمعي از مسئولين و 270 نفر از فعالان اين صنعت در شهر باغبهادران شهرستان لنجان برگزار گرديد.
ابوطالب جلالي مدير كل استان ضمن عرض خيرمقدم و قبولي طاعات و عبادات در ماه مبارك رمضان، توانمند سازي نيروي انساني از طريق تسهيلات و منابع كم بهره را براي ايجاد شغل مهم دانست.
جلالي در اين همايش گفت: بايد بحث آموزش را با توجه به ظرفيت هاي منطقه اي پيش ببريم و افراد را در آن مشاغل به كار گيريم تا بتوانيم با كمترين منابع ايجاد شغل نمائيم، اما براي فراخوان كردن و شناسائي اين ظرفيت ها و پرداخت تسهيلات حداقلي نياز به بازاريابي و برند سازي مي باشد.

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان افزود: شهرستان لنجان با توجه به دارا بودن ظرفيت هاي منطقه اي درزمينه هاي خوشه هاي سنگ هاي قيمتي و نيمه قيمتي، كشاورزي و صنعت فرش مي تواند با حداقل امكانات و با بهره وري بالا براي افراد ايجاد شغل نمايد.
در ادامه اين همايش شهركي مدير عامل صندوق كارآفريني اميد در خصوص چگونگي بهره مندي فعال عرصه فرش از تسهيلات اشتغال زائي با بهره 4 درصد اين صندوق به ايراد سخنراني پرداخت.
منصوري نماينده مردم شهرستان لنجان در مجلس شوراي اسلامي در همايش كارآفريني و اشتغال در صنعت فرش، مناسب ترين راه ايجاد اشتغال مولد و پايدار در مشاغل كوچك را تدوين مدل آموزشهاي توليد محور با نگاه به مزيت هاي منطقه اي عنوان كرد.
در پايان چند تن از بانوان فعال در عرصه فرش در حضور مسئولان حاضر در همايش به ذكر مشكلات خود پرداختند كه پس از ارائه مشكلات مقرر گرديد جلسه اي با حضور نمايندگان ادارات تأمين اجتماعي، تعاون، كار و رفاه اجتماعي، صنعت، معدن و تجارت و فرمانداري به مشكلات آنها رسيدگي گردد.
در حاشيه برگزاري اين همايش نمايشگاهي از آثار فعالان فرش از جمله تابلوهاي فرش تزئيني در معرض بازديد كنندگان قرار گرفته بود كه مدير كل استان به همراه مسئولين ضمن صحبت با توليدكنندگان اين آثار از اين نمايشگاه بازديد كردند.

   1394/4/11 13:40    تعداد بازدید :  3948

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 3948
5.5/10 (تعداد آرا 30 نفر )