خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 14
بازدید امروز 9,457
بازدید دیروز 22,126
بازدید این ماه 759,163
بازدید کننده ماه قبل 833,341
بازدید ماه قبل 986,443
بازدید کل 29,479,532

رئیس اداره سنجش و ارزشیابی مهارت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان خبر داد: طی سه ماهه نخست سال جاری 25 هزار و 898 نفر در آزمون‌های مهارتی شرکت نمودند ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان ، مسعود دانشمند رئیس اداره سنجش و ارزشيابي مهارت اداره کل گفت: طی سه ماهه نخست امسال 25 هزار و 898 نفر در سطح استان در آزمون‌های مهارتی شركت نمودند.
وي با اشاره به برگزاری آزمون‌های مختلف در گروه هاي مهارتي اظهار کرد: این آزمون‌ها شامل آزمون‌های پایان دوره  آموزشي ، ادواری، صنایع دستی و صنایع ساختمان است و متقاضیان پس از شرکت و قبولی در این آزمون‌ها گواهینامه مهارت خود را دریافت می‌کنند.
رئیس اداره سنجش اداره کل با اشاره به عملکرد سه ماهه این اداره در راستای برگزاری آزمون‌های مهارتی تصریح کرد: طی سه ماهه نخست امسال 25 هزار و 898 نفر در سطح استان اصفهان در آزمون‌های مهارتی به رقابت با یکدیگر پرداخته‌اند.
دانشمند با اشاره به تعداد افراد شرکت‌کننده در این آزمون‌ها تاکید کرد: طی سه ماهه نخست امسال 17 هزار و 692 نفر در سطح استان در آزمون‌های پایان دوره شرکت کرده‌اند.
وی با بیان اینکه افراد دارای مهارت که درصدد دریافت گواهینامه مهارت هستند در آزمون‌های ادواری شرکت می‌کنند، افزود: طی سه ماهه نخست امسال 2 هزار و 202 نفر در سطح استان در این آزمون‌ها شرکت کرده‌اند و آزمون‌های ادواری هر سه ماه یکبار در میان متقاضیان برگزار می‌شود.
رئیس اداره سنجش با تاکید بر اینکه طی سه ماهه نخست امسال آزمون‌های صنایع‌دستی در میان 2 هزار و 63 نفر در سطح استان برگزار شده است، گفت: مهارت‌آموزان صنایع دستی برای استفاده از بیمه در این آزمون‌ها شرکت می‌کنند.
وی همچنين اظهار داشت: طی سه ماهه نخست امسال 3 هزار و 941 نفر در سطح استان در آزمون‌های صنایع ساختمان به رقابت با یکدیگر پرداخته‌اند  و كليه افراد شركت كننده در آزمون ها پس از اطلاع از قبولی خود در آزمون مورد نظر به منظور دریافت گواهینامه مهارت باید با مراجعه به سایت www.Pay.Portaltvto.com  سه هزار تومان به حساب سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور واریز کنند.
   1394/4/22 13:07    تعداد بازدید :  2735

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2735
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )