لیست آموزشگاههای آزاد استان اصفهان
 
خدمات الکترونیک
اوقات فراغت با طعم مهارت
دفترچه ثبت نام الکترونیکی آزمونهای داوطلبان آزاد (ادواری)
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 12
بازدید امروز 837
بازدید دیروز 14,955
بازدید این ماه 512,755
بازدید کننده ماه قبل 296,076
بازدید ماه قبل 380,800
بازدید کل 36,792,230

گزارش سه ماهه عملکرد اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان در سال جاری ...

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان گفت : در سه ماهه نخست سال جاري عملكرد آموزشي اين اداره كل در استان بالغ بر يك میلیون و 880 هزار  نفر- ساعت بوده است.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، آموزش‌های مهارتی یکی از ابزار‌های مورد نیاز برای توسعه اشتغال در سطح جامعه محسوب و توانمند‌سازی نیروی انسانی با استفاده از این آموزش‌ها امکان‌پذیر مي باشد، اصفهان نيز یکی از استان‌های صنعتی در سطح کشور تلقی می‌شود که ارتقای سطح مهارتی افراد برای اشتغال در بخش‌های صنعت در استان امری مهم و ضروری تلقی می‌شود، در اين راستا آموزش فنی و حرفه‌ای استان همه ساله با تمام توان نسبت به ارائه آموزش‌های مهارتی به متقاضیان اقدام می‌کند.
ابوطالب جلالي با اشاره به ضرورت توسعه آموزش‌های مهارتی افزود: به دليل موقعيت صنعتي و وجود ظرفيت هاي كشاورزي سياست اين اداره كل تعديل رشته هاي خدمات و واگذاري آنها به بخش خصوصي و همچنين افزايش ظرفيت هاي صنعت و كشاورزي بوده است.
وي با اشاره به عملکرد مراكز آموزش فني و حرفه اي گفت: در مقايسه با سال گذشته اين اداره كل در بخش خوشه صنعت 3 درصد، كشاورزي 2 درصد افزايش داشته است و همچنين در بخش خوشه خدمات 2 درصد كاهش داشته كه اين امر را در راستاي تقويت بخش خصوصي بيان نمود .
وي در ادامه گفت: شناسايي خوشه هاي شغلي جديد به ويژه سنگ و گياهان دارويي و رصد شغلي آموزش ديدگان در بخش دولتي و آموزشگاه هاي آزاد از الويت هاي اين اداره كل بوده و اقدامات مناسبي نيز صورت پذيرفته است .
مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان با اشاره به وجود 450 کارگاه آموزشی در استان گفت: در سه ماهه نخست سال جاري ارائه آموزش هاي مهارتي به افراد به ميزان 1 ميليون و 888 هزار و 811 نفر -ساعت در بخش دولتي بوده است .
   1394/4/25 08:11    تعداد بازدید :  2105

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2105
5.9/10 (تعداد آرا 11 نفر )