خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 11
بازدید امروز 20,827
بازدید دیروز 20,219
بازدید این ماه 617,079
بازدید کننده ماه قبل 672,274
بازدید ماه قبل 769,975
بازدید کل 30,257,444

رئیس اداره آموزش، پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان خبر داد: اجرای 200 هزار نفر – ساعت آموزش روستائی توسط این اداره کل از ابتدای سال جاری تاکنون ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، فريده روشن رئيس اداره آموزش، پژوهش و برنامه ريزي اداره كل گفت: با توجه به سند چشم انداز جمهوري اسلامي ايران در افق 1404 هجري شمسي، آمايش سرزمين و رفع محروميت ها به ويژه در مناطق روستائي كشور به عنوان رسالت آمايشي سرزمين مطرح مي شود، همچنين در بند (و) مواد 21 و 194 قانون برنامه پنج ساله پنجم توسعه جمهوري اسلامي ايران نيز بر توسعه آموزش هاي مهارتي روستائيان و آموزش هاي فني و حرفه اي، مستمر ايشان تأكيد شده است.
وي افزود: نيازسنجي آموزش روستايي و عشايري با هدف تعيين برنامه هاي كوتاه مدت، ميان مدت و بلند مدت در امر آموزش روستايي، تعيين نيازهاي آموزشي روستائيان، ارتقاء سطح درآمد و رفع محروميت از مناطق روستايي در كليه شهرستان هاي استان با استفاده از تكنيك دلفي اجرا گرديد.
كه پس از احصاء نيازهاي آموزشي، اجراي دوره هاي آموزشي از زمستان سال گذشته در دو بخش دولتي و خريد خدمات آموزشي انجام گرديد و در طول سالجاري نيز بيش از 200 هزار نفر – ساعت آموزش به روستائيان داده شده است و اين روند تا پايان سال ادامه خواهد داشت.
روشن ضمن اعلام بالغ بر يك ميليون نفر – ساعت آموزش به روستائيان داده شده است گفت: نتيجه به دست آمده از نيازسنجي روستايي نشان مي دهد كه بيش از 80% نيازهاي آموزشي روستائيان در سه بخش كشاورزي، صنايع دستي و صنعت گردشگري مي باشد كه جهت پاسخگويي به اين نيازها در مواردي با عقد قراردادهاي خريد خدمات آموزشي از توان بخش غيردولتي نيز استفاده خواهد شد.
   1394/5/3 14:13    تعداد بازدید :  2497

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2497
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )