خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 20
بازدید امروز 132
بازدید دیروز 20,219
بازدید این ماه 596,384
بازدید کننده ماه قبل 672,274
بازدید ماه قبل 769,975
بازدید کل 30,236,749

اما م جمعه گلپایگان استان اصفهان: آموزش های فنی و حرفه ای پنجره امید جوانان در دستیابی به اشتغال است ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، در راستاي گراميداشت هفته مهارت محمدحسين شفيعي رئيس مركز گلپايگان به همراه جمعي از مربيان و كاركنان با حجت الاسلام سيدعلي موسوي امام جمعه گلشهر گلپايگان ديدار كرد.
بر اساس اين گزارش در ابتدا شفيعي با بيان اينكه نیازهای آموزشی منطقه اعم از نیازهای آموزشی رسمی و غیر رسمی باستی با توجه به ظرفیت منطقه و پتانسیل احصاء شده باشد و بر اساس آن یک سند آمایش سرزمین برای منطقه طراحی و تدوین گردد افزود این امر زمینه شکل گیری و متناسب سازی  اجرای آموزشها بر اساس ظرفیت های شغلی خواهد بود.
وي با اشاره به معضل بیکاری در جامعه خصوصا در بین اقشار تحصیلکرده دانشگاهی و جود این امر را عدم داشتن مهارت های لازم دانست و یکی از راههای مقابله با این پدیده را فراگیری آموزش های فنی و حرفه ای و مهارتی بیان کرد.
رئيس مركز آموزش فني و حرفه اي گلپايگان از اولویت های اصلی این مرکز را ارائه آموزش های فنی و حرفه ای به روستائیان در راستای سند نیاز سنجی آموزش روستایی و در جهت توانمند سازی روستائیان، تحقق و عملیاتی نمودن اقتصاد مقاومتی در راستای آموزش های مهارتی، ارائه آموزش های مهارتی به شاغلین صنایع و صنوف در جهت ارتقاء مهارت آنان و توانمند سازی اقشار آسیب پذیر و غیره بر شمرد.
در ادامه حجت الاسلام موسوي ضمن تبريك هفته مهارت گفت:‌فعاليت كليه فعالان عرصه آموزش فني و حرفه اي يك جهاد اقتصادي است و آموزش هاي فني و حرفه اي پنجره اميد جوانان در دستيابي به اشتغال است.
   1394/5/14 07:41    تعداد بازدید :  2651

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2651
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )