خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 12
بازدید امروز 484
بازدید دیروز 20,219
بازدید این ماه 596,736
بازدید کننده ماه قبل 672,274
بازدید ماه قبل 769,975
بازدید کل 30,237,101

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان در برنامه زنده رادیویی "مردم و مسئولین" : آموزش های مهارتی به عنوان یکی از مؤلفه های اصلی ایجاد اشتغال برای افراد تلقی می شود ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان ، در راستاي برنامه هاي گراميداشت هفته مهارت و روز ملي كارآفريني و آموزشهاي فني و حرفه اي ، ابوطالب جلالي با حضور در برنامه زنده راديويي "مردم و مسئولين" از صداي اصفهان با اشاره به اهميت مقوله كار و توانمندسازي نيروي انساني اظهار داشت : در استان اصفهان بواسطه وجود ظرفيت هاي خوب با نگاه آمايش سرزمين در هر شهرستان بايد آموزشهاي مهارتي مطابق نياز شغلي هر شهرستان ارائه شود .
جلالی با بیان اینکه برنامه‌ریزی در حوزه اشتغال در صدر کار‌ها قرار دارد، تاکید کرد: آموزش‌های مهارتی به عنوان یکی از مؤلفه‌های اصلی ایجاد اشتغال برای افراد تلقی می‌شود.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اصفهان با تاکید بر اینکه ششم مرداد ماه در تقویم رسمی کشور به عنوان روز ملی مهارت و کار‌آفرینی نام‌گذاری شده است، تصریح کرد: مباحث مربوط به اقتصاد مقاومتی، دیپلماسی مهارت و موارد دیگر از نام‌گذاری‌های در نظر گرفته شده برای هفته ملی مهارت است.
وی با اشاره به اینکه تلاش کرده‌ایم که آموزش‌های مهارتی متناسب با نیاز‌های جوانان و نیاز‌های شغلی روز جامعه به افراد ارائه شود، تصریح کرد: 54 مرکز ثابت آموزش فنی و حرفه‌ای در استان اصفهان امر ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای را به افراد انجام می‌دهند.
مدير كل در اين گفتگوي راديويي به سوالات تلفني شنوندگان پاسخ گفت .
   1394/5/6 15:11    تعداد بازدید :  2667

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2667
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )