خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
جذب امریه سربازی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 8
بازدید امروز 1,125
بازدید دیروز 4,748
بازدید این ماه 187,720
بازدید کننده ماه قبل 135,925
بازدید ماه قبل 219,678
بازدید کل 26,268,933

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان در برنامه زنده تلویزیونی گفتگوی هفته : توانمندسازی جوانان به عنوان اصلی ترین مؤلفه ها در مقوله اشتغال است ...

در راستاي برنامه هاي گراميداشت هفته مهارت، ابوطالب جلالي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در برنامه زنده تلويزيوني "گفتگوي هفته" حضور يافت.
به گزارش روابط عمومی اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، جلالي در اين برنامه زنده كه به مدت يكساعت بطول انجاميد، با اشاره به ماموريت اين اداره كل در بسترسازي اشتغال مولد اظهار داشت: هدف نهايي ارائه آموزش­هاي مهارتي و فني و حرفه­اي توانمندسازي جوانان به عنوان اصلي ترين مؤلفه ها در مقوله اشتغال است.
جلالي بيان داشت: بيش از 75 درصد افرادي كه از دالان مهارت آموزي و تمرين آموزش هاي فني و حرفه اي به ويژه در شاخه هاي فني مي گذرند وارد محيط كسب و كار مي شوند.
مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان با اشاره به پديده شوم بيكاري گفت: اصلي ترين و مهمترين رسالت ما با نگاه تقاضا محوري درك درست از قابليت ها ، مزيت ها، ظرفيت هاي منظقه اي و فرصت هاي شغلي در استان و كشور است كه به دنبال آن برنامه ريزي آموزشي صورت مي گيرد.
وي با بيان اينكه شناسايي ظرفيت ها و برنامه ريزي آموزشي مطابق نياز هر منطقه صورت مي گيرد گفت: استان اصفهان در بخش كشاورزي و خدمات داراي ظرفيت هاي شغلي مناسبي است كه با توجه به بيش از 2500 تنوع شغلي، مي توان افراد جوياي كار را در اين گونه مشاغل ساماندهي نمود، لذا ورود آموزش هاي فني و حرفه اي به اين مشاغل را لازم و ضروري دانست.
 
   1394/5/8 12:29    تعداد بازدید :  2522

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2522
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )