خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 8
بازدید امروز 4,002
بازدید دیروز 20,219
بازدید این ماه 600,254
بازدید کننده ماه قبل 672,274
بازدید ماه قبل 769,975
بازدید کل 30,240,619

اما م جمعه گلپایگان استان اصفهان: آموزش های فنی و حرفه ای پنجره امید جوانان در دستیابی به اشتغال است ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، در راستاي گراميداشت هفته مهارت محمدحسين شفيعي رئيس مركز گلپايگان به همراه جمعي از مربيان و كاركنان با حجت الاسلام سيدعلي موسوي امام جمعه گلشهر گلپايگان ديدار كرد.
بر اساس اين گزارش در ابتدا شفيعي با بيان اينكه نیازهای آموزشی منطقه اعم از نیازهای آموزشی رسمی و غیر رسمی باستی با توجه به ظرفیت منطقه و پتانسیل احصاء شده باشد و بر اساس آن یک سند آمایش سرزمین برای منطقه طراحی و تدوین گردد افزود این امر زمینه شکل گیری و متناسب سازی  اجرای آموزشها بر اساس ظرفیت های شغلی خواهد بود.
وي با اشاره به معضل بیکاری در جامعه خصوصا در بین اقشار تحصیلکرده دانشگاهی و جود این امر را عدم داشتن مهارت های لازم دانست و یکی از راههای مقابله با این پدیده را فراگیری آموزش های فنی و حرفه ای و مهارتی بیان کرد.
رئيس مركز آموزش فني و حرفه اي گلپايگان از اولویت های اصلی این مرکز را ارائه آموزش های فنی و حرفه ای به روستائیان در راستای سند نیاز سنجی آموزش روستایی و در جهت توانمند سازی روستائیان، تحقق و عملیاتی نمودن اقتصاد مقاومتی در راستای آموزش های مهارتی، ارائه آموزش های مهارتی به شاغلین صنایع و صنوف در جهت ارتقاء مهارت آنان و توانمند سازی اقشار آسیب پذیر و غیره بر شمرد.
در ادامه حجت الاسلام موسوي ضمن تبريك هفته مهارت گفت:‌فعاليت كليه فعالان عرصه آموزش فني و حرفه اي يك جهاد اقتصادي است و آموزش هاي فني و حرفه اي پنجره اميد جوانان در دستيابي به اشتغال است.
   1394/5/14 07:41    تعداد بازدید :  2667

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2667
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )