خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 4
بازدید امروز 3,413
بازدید دیروز 20,219
بازدید این ماه 599,665
بازدید کننده ماه قبل 672,274
بازدید ماه قبل 769,975
بازدید کل 30,240,030

حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی تأکید کرد: توسعه آموزش های فنی وحرفه ای منطبق با نیاز بازار کار ...

حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی بر توسعه آموزش های فنی وحرفه ای منطبق بر نیاز بازار کار تأکید کرد.
به گزارش پیک مهارت آنلاین ، به نقل از روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در دیدار با معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس این سازمان و تيم اعزامی مهارت کشورمان به چهل و سومین مسابقات جهانی مهارت با اشاره به اینکه یکسری آموزش های طریقیت دارند و یکسری آموزش ها موضوعیت دارند بیان داشت: آموزش هایی که موضوعیت دارند یعنی اینکه فقط آن آموزش مهم است و آموزش های که طریقیت دارند یعنی اینکه افراد به این منظور آموزش می بینند که جامعه به تخصص آن افراد نیاز دارد و افراد بعد از طی نمودن آموزش های لازم وارد بازار کار می شوند.
حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی آموزش های فنی وحرفه ای را جزء آموزش هایی دانست که طریقیت دارد و منطبق با نیاز بازار کار است.
حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی با اشاره به اینکه یکی از مشکلات کشور در حوزه آموزش، منطبق نبودن برخی آموزش ها با نیاز بازار کار است، بیان داشت: افراد بایستی در رشته هایی که طریقیت دارند آموزش ببینند.
وی با اشاره به اینکه در گذشته آموزش در رشته های مختلف منطبق با نیاز بازار کار بود، بیان داشت: بایستی در بحث گسترش رشته های آموزش فنی و حرفه ای در کشور به اقتضای بازار کار و منطبق بودن آن با نیاز بازار کار توجه نماییم.
حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی اظهار امیدواری کرد که دانشگاه های کشور در خصوص اجرای آموزش های مهارتی در کنار آموزش های نظری گام های اساسی بردارند و در این خصوص سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور نقش مهمی می تواند ایفا نماید.
وی سخنان رییس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور را بسیار خوب ارزیابی کرد و خطاب به وی بیان داشت : معلوم است، در کارهایتان بسیار مسلط هستید و برای عملیاتی نمودن برنامه های این سازمان تلاش های زیادی کردید.
حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی ضمن گفتگو با اعضای تیم مهارت کشورمان برای موفقیت آنها در چهل و سومین مسابقات جهانی مهارت آرزوی موفقیت کرد.
   1394/5/17 11:49    تعداد بازدید :  945

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 945
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )