خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
جذب امریه سربازی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 17
بازدید امروز 2,351
بازدید دیروز 4,791
بازدید این ماه 189,136
بازدید کننده ماه قبل 136,858
بازدید ماه قبل 221,419
بازدید کل 26,265,411

حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی تأکید کرد: توسعه آموزش های فنی وحرفه ای منطبق با نیاز بازار کار ...

حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی بر توسعه آموزش های فنی وحرفه ای منطبق بر نیاز بازار کار تأکید کرد.
به گزارش پیک مهارت آنلاین ، به نقل از روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در دیدار با معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس این سازمان و تيم اعزامی مهارت کشورمان به چهل و سومین مسابقات جهانی مهارت با اشاره به اینکه یکسری آموزش های طریقیت دارند و یکسری آموزش ها موضوعیت دارند بیان داشت: آموزش هایی که موضوعیت دارند یعنی اینکه فقط آن آموزش مهم است و آموزش های که طریقیت دارند یعنی اینکه افراد به این منظور آموزش می بینند که جامعه به تخصص آن افراد نیاز دارد و افراد بعد از طی نمودن آموزش های لازم وارد بازار کار می شوند.
حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی آموزش های فنی وحرفه ای را جزء آموزش هایی دانست که طریقیت دارد و منطبق با نیاز بازار کار است.
حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی با اشاره به اینکه یکی از مشکلات کشور در حوزه آموزش، منطبق نبودن برخی آموزش ها با نیاز بازار کار است، بیان داشت: افراد بایستی در رشته هایی که طریقیت دارند آموزش ببینند.
وی با اشاره به اینکه در گذشته آموزش در رشته های مختلف منطبق با نیاز بازار کار بود، بیان داشت: بایستی در بحث گسترش رشته های آموزش فنی و حرفه ای در کشور به اقتضای بازار کار و منطبق بودن آن با نیاز بازار کار توجه نماییم.
حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی اظهار امیدواری کرد که دانشگاه های کشور در خصوص اجرای آموزش های مهارتی در کنار آموزش های نظری گام های اساسی بردارند و در این خصوص سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور نقش مهمی می تواند ایفا نماید.
وی سخنان رییس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور را بسیار خوب ارزیابی کرد و خطاب به وی بیان داشت : معلوم است، در کارهایتان بسیار مسلط هستید و برای عملیاتی نمودن برنامه های این سازمان تلاش های زیادی کردید.
حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی ضمن گفتگو با اعضای تیم مهارت کشورمان برای موفقیت آنها در چهل و سومین مسابقات جهانی مهارت آرزوی موفقیت کرد.
   1394/5/17 11:49    تعداد بازدید :  893

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 893
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )