خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 9
بازدید امروز 3,872
بازدید دیروز 20,219
بازدید این ماه 600,124
بازدید کننده ماه قبل 672,274
بازدید ماه قبل 769,975
بازدید کل 30,240,489

همزمان با گرامیداشت هفته مهارت صورت پذیرفت: تجلیل از کارشناسان اشتغال و مربیان آموزش فنی و حرفه ای شاغل در زندانهای استان اصفهان ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، با حضور مدیران کل زندان ها و آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان از کارشناسان و مربیان آموزش فنی و حرفه ای شاغل در سطح زندانهای استان تجلیل شد.
در اين مراسم ابوطالب جلالی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان از برنامه ریزی و ایجاد زمینه های مناسب در برگزاری کلاس های آموزش فنی و حرفه ای در زندان های استان قدردانی کرد و گفت: در سطح زندانهای استان با تدابیر مدیریتی مدیر کل زندانهای استان و مسئولین زندانهای تابعه و کارشناسان فرصت های مناسب حرفه آموزی و ایجاد اشتغال مناسب مهیا گردیده و مربیان این اداره كل نقش اساسی در خدمت و ارائه آموزش را عهده دار گردیده اند.
وی در ادامه خطاب به مددجویان نیز اظهارداشت: مدیران و مسئولین زندان با دلسوزی هرچه تمام زمینه مناسب را مهیا نموده اند و این بهترین فرصت برای آموزش شما مددجویان است.
در ادامه امیری مدیر کل زندان های استان در طی سخنانی با قدردانی از تلاش ها و زحمات مسئولین و مدیران ومربیان اداره كل آموزش فنی و حرفه ای استان به وظایف و سیاست های قوه قضائیه و سازمان زندانها اشاره کرد و گفت: سازمان زندانها با هدف اصلاح و تربیت و بازگشت مددجو به آغوش جامعه و خانواده بسترها و زیرساختارهای مورد نیاز را فراهم نموده وامروز با تعامل و همکاری هایی که فی مابین دو سازمان بوجود آمده می توان زمینه اشتغال و حرفه آموزی را برای مددجویان مهیا کرد.
وي در ادامه سخنانش افزود: سازمان زندانها در نگهداری مددجویان در زندانها هدفش تنبیه فرد نبوده بلکه هدف تنبيه و اصلاح و تربیت است که می توان با تعامل و همکاری با سایر دستگاههای مرتبط این زمینه را به نحو مطلوب اجرا نمود.
مدیر کل زندانهای استان دربخش دیگری از سخنانش به ایجاد بستر مناسب و نگاه مثبت اداره كل آموزش فنی وحرفه ای استان و تعامل خوب و قابل تقدیر آن در استان اصفهان اشاره کرد و گفت: در سال 93  تعداد 2702 گواهینامه قبولی صادرکه در بخش حرفه آموزی در دوره های صنعتی و نیمه صنعتی 1282 مورد گواهی نامه،در دوره ساختمان 504 مورد،در دوره های کشاورزی ودامداری 164 مورد ،در بخش صنایع دستی و هنری 201 مورد و در بخش دوره های آموزشی خدمات عمومی 577 مورد گواهی صادر و اعطاء شده است.
در پایان نیز به مناسبت هفته مهارت و با هدف قدردانی از زحمات مربیان و مسئولین اداره كل آموزش فني و حرفه ای استان لوح تقدیر و هدیه ای به رسم یادبود اهداء شد.

   1394/5/17 13:36    تعداد بازدید :  2652

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2652
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )