خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 6
بازدید امروز 20,269
بازدید دیروز 27,529
بازدید این ماه 827,373
بازدید کننده ماه قبل 798,121
بازدید ماه قبل 974,169
بازدید کل 29,243,869

مراسم گرامیداشت هفته دولت و تجلیل از رؤسا و مربیان نمونه کشوری و استانی با حضور نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی و مسئولین ستادی و استانی برگزار گردید ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، همزمان با سالروز شهادت مظلومانه شهيدان رجايي و باهنر مراسم تجليل از رؤسا و مربيان نمونه كشوري و استاني با حضور دكتر مقتدائي نماينده مردم اصفهان در مجلس شوراي اسلامي، عليزاده مدير كل دفتر مهارت هاي پيشرفته سازمان، ابوطالب جلالي مدير كل استان، معاونين، مسئولين و جمعي از مربيان اداره كل در سالن اجتماعات مركز شهيد رجائي برگزار گرديد.
بر اساس اين گزارش ابوطالب جلالي مدير كل استان با اشاره به دستاوردهاي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در سه سال گذشته، پيرامون راه اندازي رشته هاي جديد، تعاملات با ساير دستگاه هاي اجرايي و پاسخگويي صحيح به مطالبات آموزشي مخاطبين به ويژه كارجويان و كارفرمايان در استان رتبه هاي كسب شده در استان و كشور را برشمرد.
وي با اشاره به مسابقات ملي مهارت از نقش آفريني نخبگان مهارتي و درخشش آنان در چهل و سومين مسابقات جهاني برزيل 2015 مطالبي را بيان نمود.
در ادامه اين مراسم عليزاده مدير كل دفتر مهارتهاي پيشرفته سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور ضمن قدرداني از توفيقات اين اداره كل در زمينه اشتغال جوانان، توانمندسازي منابع انساني، تدوين سند راهبردي، اشتغال جوانان، توانمندسازي روستائيان و عشاير، توانمندسازي دانشجويان و دانش آموختگان دانشگاهي و توسعه فناوري هاي نو مطالبي را عنوان نمود.
در پايان با حضور مسئولين ستادي، استاني و دكتر مقتدائي نماينده مردم اصفهان در مجلس شوراي اسلامي از 2 نفر از رؤسا و 27 نفر از مربيان نمونه كشوري و استاني، خانواده شهيد توسلي و نخبگان مسابقات جهاني مهارت رشته آكواترونيك (مديريت منابع آب و فاضلاب) با اهداء لوح تقدير و هديه تجليل گرديد.

   1394/6/8 14:15    تعداد بازدید :  2925

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2925
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )