ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 15
بازدید امروز 21,346
بازدید دیروز 31,576
بازدید این ماه 976,542
بازدید کننده ماه قبل 731,172
بازدید ماه قبل 812,895
بازدید کل 28,563,036

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و نماینده محترم مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی: آموزش های فنی و حرفه ای حلقه واسط بین علم و کار می باشد که نقش مهمی در تولید ثروت در جامعه ایفا می نماید. ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، همزمان با سالروز شهادت مظلومانه شهيدان رجايي و باهنر مراسم تجليل از رؤسا و مربيان نمونه كشوري و استاني با حضور دكتر مقتدائي نماينده مردم اصفهان در مجلس شوراي اسلامي، عليزاده مدير كل دفتر مهارت هاي پيشرفته سازمان، ابوطالب جلالي مدير كل استان، معاونين، مسئولين و جمعي از مربيان اداره كل در سالن اجتماعات مركز شهيد رجائي برگزار گرديد.
دكتر مقتدائي ضمن قدرداني از برنامه ريزي ها، اقدامات و افتخارات اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان گفت : امروزه در سطوح ملي و استاني و منطقه اي همه به دنبال تقويت آموزش هاي فني و حرفه اي هستند و تلاش دولت و مجلس، تقويت مجموعه هاي آموزش فني و حرفه اي كشور است.
وي در اين خصوص بيان داشت: آموزش هاي فني و حرفه اي حلقه واسط بين علم و كار مي باشد كه نقش مهمي در توليد ثروت در جامعه ايفا مي نمايد.

نماينده محترم مردم در مجلس شوراي اسلامي ضمن اشاره به برنامه ريزي و اجراي مجموعه اي از فعاليت ها در حوزه آموزش فني و حرفه اي گفت: آموزش هاي مهارتي جزء سرفصل هايي است كه نظام جمهوري اسلامي ايران، برنامه ريزان كشور، مجلس شوراي اسلامي، نهادهاي مجري و متولي به دنبال ارتقاء و افزايش مهارت آموزي و ايجاد مهارتهاي عملياتي و كاري بين همه كساني كه در عرصه آموزش هاي فني و حرفه اي فعاليت دارند هستند كه در اين زمينه بايد گام هايي با جهش بردارند.
وي درخصوص موضوع كار و اشتغال بيان داشت: بايد بدانيم امروزه كمك به آموزش فني و حرفه اي كمك به جهاد اقتصادي است و كساني كه در عرصه فني و حرفه اي برنامه ريزي و مديريت مي كنند در عرصه جهاد اقتصادي مورد نظر مقام معظم رهبري در حال فعاليت هستند كه اين رفتارهاي جهادگونه از جمله ازخودگذشتگي، تلاش جدي براي انتقال معلومات و حرفه و دستيابي به حد بالاتري از ابتكارجزء الزامات حركت جهادي در عرصه فني و حرفه اي است.
عضو كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس افزود: سازندگي آينده كشور مستلزم توجه ويژه به مقوله كار، كارآفريني و تلاش هاي منتهي به خلق ثروت بوده كه براي دستيابي به اين نقطه، آموزش فني و حرفه اي يك نقطه اتكاء و متمركز است.
وي ضمن بيان ارتباط وسيع و مستحكم آموزش عالي كشور با مجموعه هاي آموزش فني و حرفه اي، توجه ويژه وزارت كار به اهميت آموزش فني و حرفه اي ها، درك عميق از آموزش فني و حرفه اي و بازديد از مراكز و كارگاه هاي آموزش فني و حرفه اي جهت صادرات خدمات فني و مهندسي افزود: در برنامه ششم توسعه جايگاه فني و حرفه اي ها بايد در تراز نياز كشور مورد توجه قرار گيرد.
در پايان اين مراسم از خانواده شهيد توسلي، رؤسا و مربيان نمونه كشوري و استاني با اهداء لوح تقدير و هدايا تجليل گرديد.
   1394/6/8 14:19    تعداد بازدید :  2873

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2873
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )