خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 14
بازدید امروز 20,660
بازدید دیروز 27,529
بازدید این ماه 827,764
بازدید کننده ماه قبل 798,121
بازدید ماه قبل 974,169
بازدید کل 29,244,260

مراسم گرامیداشت هفته دولت و تجلیل از رؤسا و مربیان نمونه کشوری و استانی با حضور نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی و مسئولین ستادی و استانی برگزار گردید ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، همزمان با سالروز شهادت مظلومانه شهيدان رجايي و باهنر مراسم تجليل از رؤسا و مربيان نمونه كشوري و استاني با حضور دكتر مقتدائي نماينده مردم اصفهان در مجلس شوراي اسلامي، عليزاده مدير كل دفتر مهارت هاي پيشرفته سازمان، ابوطالب جلالي مدير كل استان، معاونين، مسئولين و جمعي از مربيان اداره كل در سالن اجتماعات مركز شهيد رجائي برگزار گرديد.
بر اساس اين گزارش ابوطالب جلالي مدير كل استان با اشاره به دستاوردهاي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در سه سال گذشته، پيرامون راه اندازي رشته هاي جديد، تعاملات با ساير دستگاه هاي اجرايي و پاسخگويي صحيح به مطالبات آموزشي مخاطبين به ويژه كارجويان و كارفرمايان در استان رتبه هاي كسب شده در استان و كشور را برشمرد.
وي با اشاره به مسابقات ملي مهارت از نقش آفريني نخبگان مهارتي و درخشش آنان در چهل و سومين مسابقات جهاني برزيل 2015 مطالبي را بيان نمود.
در ادامه اين مراسم عليزاده مدير كل دفتر مهارتهاي پيشرفته سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور ضمن قدرداني از توفيقات اين اداره كل در زمينه اشتغال جوانان، توانمندسازي منابع انساني، تدوين سند راهبردي، اشتغال جوانان، توانمندسازي روستائيان و عشاير، توانمندسازي دانشجويان و دانش آموختگان دانشگاهي و توسعه فناوري هاي نو مطالبي را عنوان نمود.
در پايان با حضور مسئولين ستادي، استاني و دكتر مقتدائي نماينده مردم اصفهان در مجلس شوراي اسلامي از 2 نفر از رؤسا و 27 نفر از مربيان نمونه كشوري و استاني، خانواده شهيد توسلي و نخبگان مسابقات جهاني مهارت رشته آكواترونيك (مديريت منابع آب و فاضلاب) با اهداء لوح تقدير و هديه تجليل گرديد.

   1394/6/8 14:15    تعداد بازدید :  2598

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2598
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )