خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 7
بازدید امروز 19,439
بازدید دیروز 27,529
بازدید این ماه 826,543
بازدید کننده ماه قبل 798,121
بازدید ماه قبل 974,169
بازدید کل 29,243,039

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی: مشارکت صنعت در امر آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای باعث رونق و پویایی بازار کار خواهد شد ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، در راستاي گراميداشت هفته دولت ابوطالب جلالي مدير كل استان به همراه معاونين و مدير حراست اداره كل با دكتر فولادگر رئيس كميسيون ويژه حمايت از توليد ملي مجلس و نماينده مردم اصفهان در مجلس شوراي اسلامي ديدار كردند.
جلالي ضمن ارائه گزارشي از فعاليت هاي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان، در زمينه تدوين سند مهارت و نيازسنجي آموزش روستايي در راستاي اجراي آموزش هاي مهارتي بر اساس نياز بازار كار، ‌تجهيز و راه اندازي كارگاه هاي آموزشي انرژي خورشيدي، مميزي انرژي، آكواترونيك (مديريت منابع آب و فاضلاب)، بيوتكنولوژي و نانوتكنولوژي در راستاي فناوري هاي راهبردي و نوين با همكاري دستگاه ها و بخش هاي غيردولتي مطالبي را عنوان نمود.
مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان افزود: با توجه به محدوديت منابع آب و انرژي در استان، توانمندسازي كارجويان و شاغلين اين حوزه ها از اهميت خاصي برخوردار است.
در ادامه اين ديدار نماينده مردم اصفهان در مجلس شوراي اسلامي با بيان اينكه آموزش هاي فني و حرفه اي نياز اساسي كشور است و توانمندسازي جوانان به ويژه فارغ التحصيلان دانشگاهي براي رفع نياز صنايع به نيروي كار ضرورت دارد افزود: مشاركت صنعت در امر آموزش هاي مهارتي فني و حرفه اي باعث رونق و پويايي هرچه بيشتر بازار كار خواهد شد.
   1394/6/10 10:58    تعداد بازدید :  1619

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1619
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )