خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 14
بازدید امروز 20,674
بازدید دیروز 27,529
بازدید این ماه 827,778
بازدید کننده ماه قبل 798,121
بازدید ماه قبل 974,169
بازدید کل 29,244,274

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی: مشارکت صنعت در امر آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای باعث رونق و پویایی بازار کار خواهد شد ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، در راستاي گراميداشت هفته دولت ابوطالب جلالي مدير كل استان به همراه معاونين و مدير حراست اداره كل با دكتر فولادگر رئيس كميسيون ويژه حمايت از توليد ملي مجلس و نماينده مردم اصفهان در مجلس شوراي اسلامي ديدار كردند.
جلالي ضمن ارائه گزارشي از فعاليت هاي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان، در زمينه تدوين سند مهارت و نيازسنجي آموزش روستايي در راستاي اجراي آموزش هاي مهارتي بر اساس نياز بازار كار، ‌تجهيز و راه اندازي كارگاه هاي آموزشي انرژي خورشيدي، مميزي انرژي، آكواترونيك (مديريت منابع آب و فاضلاب)، بيوتكنولوژي و نانوتكنولوژي در راستاي فناوري هاي راهبردي و نوين با همكاري دستگاه ها و بخش هاي غيردولتي مطالبي را عنوان نمود.
مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان افزود: با توجه به محدوديت منابع آب و انرژي در استان، توانمندسازي كارجويان و شاغلين اين حوزه ها از اهميت خاصي برخوردار است.
در ادامه اين ديدار نماينده مردم اصفهان در مجلس شوراي اسلامي با بيان اينكه آموزش هاي فني و حرفه اي نياز اساسي كشور است و توانمندسازي جوانان به ويژه فارغ التحصيلان دانشگاهي براي رفع نياز صنايع به نيروي كار ضرورت دارد افزود: مشاركت صنعت در امر آموزش هاي مهارتي فني و حرفه اي باعث رونق و پويايي هرچه بيشتر بازار كار خواهد شد.
   1394/6/10 10:58    تعداد بازدید :  2555

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2555
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )