ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 6
بازدید امروز 6,546
بازدید دیروز 29,372
بازدید این ماه 970,329
بازدید کننده ماه قبل 728,037
بازدید ماه قبل 811,790
بازدید کل 28,701,605

دومین جلسه شورای نظارت ، ارزیابی و گسترش آموزشی در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان برگزار شد ...

دومین جلسه شورای نظارت، ارزیابی و گسترش آموزشی سال 94 با حضور مدير كل استان و رئيس شورا،‌ اعضاء شورا و کارشناسان آموزش با هدف اجرائی کردن طرحهای «انفال» و «فاطر» در سالن كنفرانس اداره كل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان، ابوطالب جلالي مدير كل استان ضمن بااهميت  خواندن طرحهای «انفال» و «فاطر» و تاثیر آن در توسعه آموزشهای مهارتی در تبیین این طرحها بیان داشت: طرح آموزشی انفال (آموزشهای فنی و حرفه ای، نیاز مشارکت فعال اقتصادی زنان، لازمه اشتغال و توسعه پایدار) به منظور ایجاد زمینه توانمندسازی مهارتی زنان در حرفه ها و شایستگی های آموزشی مختلف با استفاده از ظرفیت آموزشی یکی از بهترین راهکارهای ارائه خدمات مهارت آموزی به مخاطبین زن از جمله؛ شاغلین و کارجویان در سطح شهرها و روستاها همچنین دانشجویان، خانه داران و اقشار آسیب پذیر زنان است که از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به استانها ابلاغ شده است که هدف از آن افزایش سهم زنان در بهره گیری از ظرفیت مراکز آموزش فنی و حرفه ای می باشد.
جلالي در خصوص طرح «فاطر» نیز اظهار داشت : این طرح که موسوم به «فرزندان ماهر ایران زمین، طلایه داران راه توسعه» می باشد به منظور ایجاد زمینه توانمندسازی مهارتی فرزندان کارکنان در حرفه ها و شایستگی های آموزشی مختلف می باشد.
در ادامه جلسه نیز مباحثی همچون، مراحل اجرای طرح فاطر در مراكز مبتني بر شرايط و تعداد فرزندان، ارائه دوره هاي پيشنهادي جهت اجراي طرح فاطر از جمله رشته هاي مهارت هاي زندگي آن لاين،‌كاربرد اندرويد، كارآفريني، فنون پذيرايي و تشريفات و ... ، دريافت شناسه ثبت جهت درج دوره هاي فاطر در پورتال، برون سپاري آموزش روستائي و عشاير، بازديد از مراكز و پيگيري تفاهم نامه ها مورد بحث قرار گرفت.
 
   1394/6/17 11:44    تعداد بازدید :  2616

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2616
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )