ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 5
بازدید امروز 12,404
بازدید دیروز 30,378
بازدید این ماه 972,220
بازدید کننده ماه قبل 719,414
بازدید ماه قبل 801,142
بازدید کل 28,616,752

رییس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور تأکید کرد: توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی در راستای توسعه و ترویج فرهنگ اسلامی کار، اخلاق و آموزش ...

معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در گفت و گو با رادیو قرآن بر توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی در راستای توسعه و ترویج فرهنگ اسلامی کار، اخلاق و آموزش تأکید کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی، دکتر کورش پرند، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور درآستانه برگزاری چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در مشهد مقدس درگفت و گوی زنده با رادیو قرآن اظهار کرد: با عنایت به برگزاری دو مرحله ابتدایی مسابقات در شهر شیراز و اجرای سومین و چهارمین دوره این مسابقات در شهر مقدس مشهد و در جوار بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در کنار حرم کریمه اهل بیت حضرت معصومه(س) و در شهر قم برگزار خواهد شد.
وی در ادامه با اشاره به این نکته که سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور مأموریت تربیت و پرورش نیروهای ماهر در بخش های مختلف صنعت، کشاورزی و خدمات را به طور گسترده در سطح کشور بر عهده دارد، تصریح کرد: این سازمان در کنار مباحث علمی و فنی از ارائه آموزش های قرآنی به کارکنان، مربیان، خانواده های کارکنان و کارآموزان مراکز آموزشی خود غافل نشده و هر ساله در این راستا برنامه های متنوع آموزشی و فرهنگی را به اجرا می گذارد.
دکتر کورش پرند از برگزاری مسابقات قرآنی به عنوان یکی از مهمترین برنامه های قرآنی سازمان در سال های اخیر یاد کرد و افزود: این مسابقات هر ساله در سه مرحله شهرستانی، استانی و کشوری برگزار می شود که در نهایت نفرات برتر هر رشته به مسابقات مرحله بعد راه می یابند.
رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور یادآور شد: چهارمین دوره این مسابقات در روزهای 15 و 16 مهرماه سال جاری در شهر مشهد مقدس برگزار می شود.
وی با اشاره به حضور 144 نفر از مسابقه دهندگان در مرحله کشوری این دوره از مسابقات اضافه کرد: 92 نفر شرکت کنندگان را برادران و 52 نفر را خواهران تشکیل می دهند که طی 2 روز در رشته های قرائت، ترتیل، حفظ جزء3 و مفاهیم به رقابت می پردازند.
وی از همجواری برگزاری مسابقات با مضجع شریف حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا علیه آلاف التحیه و الثناء به عنوان پاداشی ارزنده برای مسابقه دهندگان یاد کرد و گفت: علاوه بر پاداش معنوی حسن همجواری با حرم مطهر رضوی در پایان مسابقات از نفرات اول تا سوم هر رشته تقدیر به عمل آمده و جوایزی به آنان اهدا خواهد شد.
   1394/7/15 11:36    تعداد بازدید :  2669

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2669
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )