تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 4
بازدید امروز 4,967
بازدید دیروز 41,900
بازدید این ماه 949,280
بازدید کننده ماه قبل 754,639
بازدید ماه قبل 826,248
بازدید کل 28,421,463

در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید موسویان کاشان استان اصفهان صورت پذیرفت: برگزاری دومین جلسه مدیران آموزشگاه های آزاد رشته های فناوری اطلاعات و فنی این شهرستان ...

دومين جلسه مديران آموزشگاه هاي آزاد رشته هاي فناوري اطلاعات و فني كاشان در مركز آموزش فني و حرفه اي شهيد موسويان كاشان اين شهرستان برگزار گرديد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، محمود علواني رئيس مركز شهيد موسويان كاشان در خصوص لزوم آموزش متناسب با نياز و همگام با تازه هاي علوم و فن آوري روز با استانداردهاي بين المللي و برنامه ريزي آموزشي بر مبناي شناسايي استعدادها، قابليت ها و توانمندي ها و نيازهاي بازار كار نكاتي را بيان و گفت: با نيازسنجي، داشتن هدف و برنامه مناسب مي توان ركن اصلي فعاليت هاي سازمان را به منظور كسب توانائي در احراز شغل محقق نمود.
وي در ادامه در خصوص آموزش محصول محور، پرهيز از روزمرگي و استقبال از ايده هاي نو و نظرهاي سازنده، تحول در ارائه آموزش در بخشهاي صنعت، كشاورزي و خدمات همسو با اهداف توسعه كشور، مشاركت در تدوين استانداردهاي مهارت آموزشي با بهره گيري از آخرين استانداردهاي جهاني، توسعه همكاري و تعامل با ساير دستگاه ها، داشتن برنامه در خصوص توانمندسازي و آموزش مهارتي براي فارغ التحصيلان و دانشجويان توضيحات كاملي ارائه نمود.
براساس اين گزارش كارشناس آموزشگاه هاي آزاد اين مركز نيز در خصوص بخشنامه ها و قوانين آموزش خاص، خصوصي و نيمه خصوصي، آموزش در قالب تفاهم نامه، تشكيل گروه آموزشي و لزوم ثبت آمار كارآموزان در پورتال و ارائه فايل رهگيري اشتغال به صورت سه ماهه به مركز توضيحاتي را ارائه نمود.
در پايان مديران مشكلات خود از قبيل قطع ارتباط با بانك در هنگام خريد كارت اعتباري را ارائه و به بيان پيشنهاداتي از جمله، تأئيد دوره هاي آموزشي توسط مركز به منظور صرفه جويي در زمان، حذف فيلدهاي جديدي كه موقع ثبت نام در پورتال بايد تكميل گردد و زمان بر مي باشد و اختياري بودن شركت در دوره هاي ارتقاء مهارت مرتبط با موضوع نحوه احراز صلاحيت مربيان پرداختند.

   1394/7/22 10:25    تعداد بازدید :  1562

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1562
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )