ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 13
بازدید امروز 16,221
بازدید دیروز 25,533
بازدید این ماه 975,265
بازدید کننده ماه قبل 728,026
بازدید ماه قبل 813,342
بازدید کل 28,762,123

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی : راه اندازی رشته های جدید، متناسب با ظرفیت های استان با مشارکت بخش غیردولتی موجب ارتقاء‌آموزش های فنی و حرفه ای در استان اصفهان گردیده است ...

دكتر فولادگر نماينده مردم اصفهان در مجلس شوراي اسلامي در بازديد از كارگاه هاي آموزشي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان گفت:‌ راه اندازي رشته هاي جديد، متناسب با ظرفيت هاي استان با مشاركت بخش غيردولتي موجب ارتقاء‌ آموزش هاي فني و حرفه اي در استان اصفهان گرديده است.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، دكتر حميد رضا فولادگر نماينده مردم اصفهان در مجلس شوراي اسلامي با حضور در اداره كل ضمن نشستي با ابوطالب جلالي مدير كل استان، محمدرضا مصلحي معاون اداري و پشتيباني، احمدرضا منتظري رئيس مراكز شهيد رجائي و هتلداري و گردشگري و شاهين مدير شركت كاريابي كارمند ايران، از مجموعه دپارتمان مهارت و اشتغال و همچنين كارگاه هاي مهارتي مراكز جوار اداره كل بازديد كرد.
در ابتدا جلالي ضمن عرض خيرمقدم، در خصوص صلاحيت حرفه اي و انعقاد قرارداد با شركت ذوب آهن اصفهان، انتقال تجهيزات بلااستفاده مراكز به مراكز مورد نياز، تدوين سند مهارت و همچنين در زمينه  فعاليتهاي برجسته اداره كل طي چند سال گذشته مواردي را مطرح نمود.
در ادامه شاهين مدير شركت كاريابي كارمند ايران، ضمن تقدير از حمايت هاي مسئولين اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان، در مورد  اقدامات انجام شده طي ده ماه گذشته از جمله معرفي 320 نفر از مهارت آموختگان به اصناف و صنايع، نيازسنجي دقيق آموزشي، تجميع مشاوره و هدايت آموزشي، ارتباط با 4 سامانه مرتبط با اشتغال و آموزش گزارشي را ارائه نمود.

بر اساس اين گزارش فولادگر نماينده مردم اصفهان در مجلس شوراي اسلامي پس از اين نشست از كليه بخش هاي دپارتمان مهارت و اشتغال از جمله پذيرش، مشاوره و ثبت نام بازديد و سپس از كارگاه هاي آموزشي هتلداري و گردشگري، بيوتكنولوژي، كفش، انرژي هاي تجديدپذير، UPVC و آكواترونيك (مديريت منابع آب و فاضلاب)‌ بازديد نمود.
فولادگر راه اندازي رشته هاي جديد متناسب با ظرفيت هاي استان با مشاركت بخش غيردولتي را موجب ارتقاء ‌آموزش هاي فني و حرفه اي در استان اصفهان دانست.
   1394/7/28 12:37    تعداد بازدید :  15938

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 15938
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )