ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 21
بازدید امروز 14,436
بازدید دیروز 29,372
بازدید این ماه 978,219
بازدید کننده ماه قبل 728,037
بازدید ماه قبل 811,790
بازدید کل 28,709,495

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در برنامه زنده راديويي "زاويه" : براي ارائه آموزشهاي مهارتي در استان اصفهان نگاه آمايش سرزمين مورد توجه است ...به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان ، در راستاي برنامه هاي گراميداشت هفته مهارت و ششم مرداد ماه روز ملي كارآفريني و آموزشهاي فني و حرفه اي ، ابوطالب جلالي با حضور در برنامه زنده راديويي زاويه از صداي اصفهان با اشاره به اهميت مقوله كار و توانمندسازي نيروي انساني اظهار داشت : در استان اصفهان بواسطه وجود ظرفيت هاي خوب با نگاه آمايش سرزمين در هر شهرستان بايد آموزشهاي مهارتي مطابق نياز شغلي هر شهرستان ارائه شود .
وي گفت : در حال حاضر برنامه ريزي آموزشي در استان اصفهان بر پايه سه خصيصه و با هدف حركت در يك مسير مشخص در راه رسيدن به توسعه پايدار مورد توجه است ، در مرحله اول ارائه آموزشهاي مهارتي با نگاه آمايشي ، در مرحله دوم بازنگري و احيا مشاغلي كه طي ساليان از اهميت آن كاسته شده و ارائه آموزشهاي مهارتي مرتبط در قالب احيا شغل جديد و در مرحله سوم توجه به شرايط فعلي استان و محدوديت هاي موجود ارائه آموزش هاي نوين از جمله بهينه سازي مصرف آب ، چگونگي استفاده از انرژي هاي نو و... .
جلالي همچنين از اجراي آموزشهاي كوتاه مدت "خوديار فني" در قالب بخش كوچكي از يك شغل جهت رفع نيازهاي مختلف براي تمامي اقشار از جمله بانوان خانه دار ، نوجوانان دانش آموز ، دانشجويان ، شاغلين صنايع ، سربازان ، زندانيان و ... خبر داد و در ادامه با اشاره به غني سازي اوقات فراغت نه فقط در فصل تابستان بلكه در تمام فصول سال بر فرهنگ سازي و نهادينه كردن مقوله مهارت آموزي براي خانواده ها تاكيد كرد .
مدير كل در اين گفتگوي راديويي به برنامه هاي ويژه هفته مهارت و ششم مردادماه روز ملي كارآفريني و آموزشهاي فني و حرفه اي اشاره كرد و به سوالات تلفني شنوندگان در خصوص زمان دريافت گواهينامه ، ارائه آموزشهاي مهارتي در شهر بهارستان ، ارائه آموزشهاي مهارتي ويژه كم بينايان و نابينايان و ... پاسخ گفت .
   1392/5/7 21:35    تعداد بازدید :  2964

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2964
5.3/10 (تعداد آرا 19 نفر )