ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 10
بازدید امروز 31,474
بازدید دیروز 31,810
بازدید این ماه 983,433
بازدید کننده ماه قبل 737,731
بازدید ماه قبل 813,964
بازدید کل 28,541,588

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای نائین استان اصفهان خبر داد: برگزاری جلسه آموزشی راههای پیشگیری از اعتیاد و آسیب شناسی فضای مجازی ...

رئيس مركز آموزش فني و حرفه اي نائين استان اصفهان از برگزاري جلسه آموزشي با عنوان راههاي پيشگيري از اعتياد و آسيب شناسي فضاي مجازي با همكاري نيروي انتظامي شهرستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، رضا پوربافراني رئيس مركز نائين در تكميل اين خبر افزود: در راستاي اجرايي نمودن مصوبات جلسات شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر و به منظور ارتقاء سطح آگاهي كارآموزان و كاركنان در خصوص مضرات مواد مخدر و ماهواره، مركز آموزش فني و حرفه اي نائين با هماهنگي پليس مبازره با مواد مخدر فرماندهي نيروي انتظامي شهرستان، اقدام به برگزاري جلسه آموزشي نمود.
وي در ادامه بيان داشت: اين همايش كه با حضور 67 نفر از مربيان و كارآموزان در محل سالن اجتماعات اين مركز برگزارگرديد، سرگرد فريدني پليس مبارزه با مواد مخدر فرماندهي نيروي انتظامي شهرستان نائين در زمينه دلايل گرايش به مواد مخدر، مضرات و پيامدهاي ناگوار اعتياد بر فرد و جامعه، راههاي پيشگيري از اعتياد، معرفي مواد مخدر صنعتي جديد، آسيب شناسي فضاي مجازي، ماهواره و شبكه هاي اجتماعي مطالبي را بيان نمود.
   1394/9/10 11:28    تعداد بازدید :  2496

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2496
5.5/10 (تعداد آرا 11 نفر )