خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 12
بازدید امروز 19,318
بازدید دیروز 22,337
بازدید این ماه 618,122
بازدید کننده ماه قبل 671,355
بازدید ماه قبل 769,827
بازدید کل 30,235,716

نماینده مردم مبارکه استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی: ارائه آموزش های مهارتی در شهرستان مبارکه با وجود بیش از 530 واحد صنعتی از اهمیت خاصی برخوردار است. ...

دكتر ايرانپور در مراسم تجليل از رؤسا، كاركنان و مربيان مراكز آموزش فني و حرفه اي مباركه گفت: ارائه آموزش هاي مهارتي در شهرستان مباركه با وجود بيش از 530 واحد صنعتي و 40 هزار نفر شاغل از اهميت خاصي برخوردار است.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، در مراسمي با حضور علي ايرانپور نماينده مردم مباركه در مجلس شوراي اسلامي، ابوطالب جلالي مدير كل استان، بخشدار مركزي، رؤسا، مربيان و كاركنان مراكز آموزش فني و حرفه اي شهرستان مباركه با اهداء لوح تقدير و هديه قدرداني شد.

در اين مراسم نماينده مردم مباركه در مجلس گفت: روند رو به رشد آموزش هاي فني و حرفه اي در ايران همپاي اهميت و توسعه آموزش هاي مهارتي در دنيا مي باشد.
دكتر ايرانپور بيان داشت: ارائه آموزش هاي مهارتي در شهرستان مباركه با وجود بيش از 530 واحد صنعتي و 40 هزار نفر شاغل از اهميت خاصي برخوردار است.
در ادامه مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان ضمن اشاره به نقش كاريابي ها در هدايت آموزش ديدگان به صنعت و اصناف گفت: به زودي شاهد حضور دفاتر كاريابي در مراكز خواهران و برادران مباركه خواهيم بود .
جلالي در بخش ديگري از سخنان خود براي مربيان حق التدريسي كه تبديل وضعيت خواهند شد و به صورت تمام وقت در مركز حضور خواهند يافت، خواستار برنامه ريزي دقيقي گرديد.  


  
   1394/9/10 14:01    تعداد بازدید :  19809

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 19809
5.5/10 (تعداد آرا 14 نفر )