ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 16
بازدید امروز 30,919
بازدید دیروز 31,810
بازدید این ماه 982,878
بازدید کننده ماه قبل 737,731
بازدید ماه قبل 813,964
بازدید کل 28,541,033

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اصفهان در جلسه ستاد پشتيباني اردوهاي هجرت سه:در بخش ارائه آموزشهاي مهارتي ويژه بسیج سازندگی 150 ميليون تومان تجهيزات خريداري شده است ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان ، ابوطالب جلالي مدير كل در جلسه ستاد پشتیبانی اردوهای هجرت سه که در سالن اجتماعات استانداری اصفهان برگزار شد حضور يافت .
وي طي سخناني با اشاره به برگزاری دوره­های آموزشي مرتبط با بسیج سازندگی گفت : رشته هاي مهارتي با توجه به اولويت نياز در بخش كشاورزي گروه بندي شده است .
مدیرکل اظهار داشت : برای گسترش و ارائه آموزش هاي مهارتي در بخش بسیج سازندگی 150 میلیون تومان تجهیزات آموزشی برای مراكز آموزش فني و حرفه اي شهرستان‌های استان خریداری شده است.
وی با بیان اینکه اکنون بخش آموزشهاي کشاورزی فعالتر شده است گفت : در این راستا تفاهم نامه همكاري با سازمان جهاد كشاورزي استان منعقد شده ، اقدامات جدي در حال شكل گيري است  و پایگاه‌های بسیج و شهرستان‌هایی که تا کنون مورد غفلت بودند نيز شناسایی شده­اند.
جلالي اظهار داشت : اداره كل آموزش فنی و حرفه‌ای در این راستا بحث برون‌سپاری آموزش ها را دنبال می‌کند و با توجه به اعتبارات هر شهرستان آموزشها واگذار ميشود . 
   1392/5/13 12:38    تعداد بازدید :  2906

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2906
4.9/10 (تعداد آرا 17 نفر )