ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 10
بازدید امروز 22,930
بازدید دیروز 29,372
بازدید این ماه 986,713
بازدید کننده ماه قبل 728,037
بازدید ماه قبل 811,790
بازدید کل 28,717,989

رئیس اداره مؤسسات کارآموزی آزاد و مشارکت های مردمی استان اصفهان خبر داد: در دهه فجر نمایشگاه دستاوردهای آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای استان برگزار می شود ...

رئيس اداره مؤسسات كارآموزي آزاد و مشاركت هاي مردمي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان گفت: در دهه فجر نمایشگاه دستاوردهای آموزشگاه هاي آزاد فنی و حرفه ای استان برگزار می شود
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، حسین مصلی نژاد رئيس مؤسسات كارآموزي آزاد و مشاركت هاي مردمي در بازدید از مرکز آموزش های فنی و حرفه ای شهرستان دهاقان با اشاره به وجود یک هزار و 500 مرکز آموزشی آزاد فنی وحرفه ای در استان اصفهان اظهار داشت: براساس آمار 9 ماهه گذشته نزدیک به هفت میلیون و 350 نفر ساعت که شامل 35 هزار نفر دوره آموزشی در 34 رشته و 370 حرفه آموزشی استان اصفهان فعالیت کردند.
رییس آموزش مؤسسات کارآموزی آزاد و مشارکت های مردمی سازمان فنی و حرفه ای استان اصفهان باتوجه به رتبه بندی آموزش های فنی وحرفه ای اذعان داشت:  این رتبه بندی با هدف ارزيابي آموزشگاه ها به لحاظ امکانات و خدمات به درجات ممتاز و 1 تا 4 تقسیم می شوند که حق انتخاب برای متقاضيان مهارت و فرصت ارتقاء نیز به آموزشگاه ها داده مي شود.
مصلی نژاد گفت: آموزشگاه آزاد رایانه شاب دهاقان نیز از 10 سال گذشته در دهاقان آغاز به فعالیت کرده و طبق رتبه بندی درجه2 را به خود اختصاص داده است.
وی افزود: در راستای برنامه پنجم توسعه، رتبه بندی و ارتقاء سنجش انجام می شود و بازدید های به عمل آمده از آموزشگاه هاي آزاد فني و حرفه اي برای حفظ رونق اقتصادی و بهره گیری از امکانات و شرایط در جهت چشم انداز ترسيم شده می باشد.
رئیس اداره مؤسسات کارآموزی آزاد و مشارکت های مردمی اداره كل آموزش فنی و حرفه ای آزاد استان با اشاره به انجمن های صنفی فنی و حرفه ای و مراکز دولتی خاطرنشان کرد: حل مشکلات و تبادل نظر از وظایف این انجمن ها است.
مصلی نژاد تصریح کرد: در دهه فجر نمایشگاه دستاوردهای آموزشگاه هاي آزاد فنی و حرفه ای استان برگزار می شود.
محمدرضا شیروانی رییس مركز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان دهاقان نیز  از بهره برداری 4 طرح آموزش آزاد فنی و حرفه ای در شهرستان دهاقان خبرداد و گفت: این مراکز در دهه فجر به بهره برداری می رسد.
وی افزود: به عنوان یک بخش دولتی وظیفه داریم بااستفاده از ظرفیت ها و اصل 44 هر حمایت و مسئولیتی که بتوانیم در چارچوب قانون باشد انجام دهیم.
   1394/11/1 10:47    تعداد بازدید :  2538

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2538
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )