ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 14
بازدید امروز 23,062
بازدید دیروز 31,952
بازدید این ماه 968,938
بازدید کننده ماه قبل 743,277
بازدید ماه قبل 816,589
بازدید کل 28,501,366

معاون فرماندار شهرستان مبارکه استان اصفهان: مهمترین اقدام قبل از ورود افراد به بازار کار، گذراندن مهارت در مراکز آموزش فنی و حرفه ای است ...

معاون فرماندار شهرستان مباركه استان اصفهان در بازديد از مركز آموزش فني و حرفه اي مباركه گفت: مهمترين اقدام قبل از ورود افراد به بازار كار، گذراندن مهارت در مراكز آموزش فني و حرفه اي مي باشد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، جواد سلطاني معاون فرماندار شهرستان مباركه در بازديد از مركز گفت: مهمترين اقدام قبل از ورود به عرصه كار گذراندن دوره هاي آموزش در مراكز آموزش فني و حرفه اي است.
وي افزود: اگر شهرستان نيازها و مهارتهاي مورد نياز صنايع را بداند بهتر مي تواند نيروهاي متخصص متناسب با نياز شهرستان را آموزش دهد.
معاون فرماندار مباركه به نقش دانشگاه ها در آموزش نيروي متخصص اشاره نمود و افزود: دانشگاه ها در حد توان خود آموزش مي دهند ولي براي ارتباط آنها و ورود نيرو به محيط كار بايد پل ارتباطي مانند مراكز آموزش فني و حرفه اي باشد كه نيروهاي جوياي كار را قبل از ورود به محيط كار آموزش دهد.
سلطاني در ادامه بيان داشت: اگر قبل از صدور هرگونه مجوز اشتغال، فرد مهارت هاي لازم را فرا گيرد بهتر مي تواند در ادامه فعاليت خود موفق باشد.
در اين بازديد اصغر ايرانپور رئيس مركز آموزش فني و حرفه اي شهرستان مباركه در خصوص فعاليت ها و عملكردهاي آموزشي مركز در بخش هاي ثابت و سيار شهري، صنايع، دانشگاه، زندان، پادگان و آموزش روستايي و همچنين آزمون هاي هماهنگ، صنعت ساختمان و تفاهم نامه ها مطالبي را ارائه نمود.
ايرانپور با توجه به انجام آزمون هاي الكترونيكي در سال آينده، بر لزوم راه اندازي سايت آزمون الكترونيك شهرستان تأكيد و از معاون فرماندار درخواست مساعدت نمود.
   1394/11/3 12:46    تعداد بازدید :  2455

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2455
6.2/10 (تعداد آرا 14 نفر )