ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 20
بازدید امروز 2,368
بازدید دیروز 25,310
بازدید این ماه 963,278
بازدید کننده ماه قبل 728,408
بازدید ماه قبل 812,956
بازدید کل 28,722,737

به همت آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای سبحان رایان اصفهان برگزار گردید: سمینار علمی مدیریت کسب و کار موفق ...

به همت آموزشگاه آزاد فني و حرفه اي سبحان رایان اصفهان، سمینار علمي  مدیریت کسب و کار موفق برگزار گرديد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در راستای توسعه و پایدارسازی مشاغل خانگی و خود اشتغالی مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره)، سمینار یک روزه مدیریت کسب و کار موفق با اجرای آموزشگاه آزاد فني و حرفه اي سبحان در دي ماه سال جاري در تالار شریعتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان  با حضور بیش از 200 نفر از مدعوین برگزار شد .
بر اساس اين گزارش این سمینار با هدف آشنایی مددجویانی که با استفاده از تسهیلات طرحهای خودکفایی و خود اشتغالی کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان اصفهان اقدام به راه اندازی کسب و کاری نموده اند بود ، به همت و ابتکار آموزشگاه سبحان که مجری دورههای کارآفرینی و بازاریابی و مدیریت کسب و کاراز اداره كل  آموزش فنی حرفه ای است و به سفارش واحد کارشناسی اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی ( ره ) ناحیه 3 شهرستان اصفهان در جهت ارایه الگوی مطلوب و اصول اداره یک کسب و کار موفق اجرا شد.
ابتدا دکتر محمد میاندوآبی مشاورعالی مدیریت و کسب و کار و مدرس برجسته آموزشگاه آزاد سبحان به عنوان اولین سخنران سمینار ضمن توجه به دانش و دلبستگی به کار ، نکات مهم گامهای موفقیت را برشمرد و به لزوم تغییر وتحمل فشار با ارایه تمرینات عملی بر شیوه های تغییر نگرش ها و پرورش باورها اشاره داشت.
ایشان با بیان تکنیک های ایجاد باور و کسب آگاهی از فرصت های موجود که منجر به  تقویت شانس از این طریق خواهد شد ، اضافه کرد باید در فضاهای متناسب با علایق و استعدادها فعالیت داشت .
دکتر میاندوآبی به هدف گذاری موثر وآینده پژوهی و سپس اقدام به اهمیت کسب مهارت های لازم و توجه به امکانات و توان شخصی برای داشتن یک کسب و کار موفق اشاره نمود.
در ادامه سخنران دوم سمینار مهندس سعید وفایی متخصص ومدرس فروش و بازاریابی کسب و کار به لزوم داشتن چشم انداز و توجه به کارتیمی به تامین رضایت مشتری اشاره کرد ، ایشان با بیان اهمیت  بسیار زیاد تمرکز در هرکسب وکار به شناخت و در نظر گرفتن  نقاط قوت و ضعف ، تهدیدات و فرصت ها اشاره نمود و در ادامه داشتن مهارت دانش مالی و مهارت کارتیمی و مدیریت به اهمیت مهارتهای ارتباطی و مذاکره را به عنوان نکات بسیار پر اهمیت  برای کارآفرینان متذکر شد.
در پایان این سمینارعلمی میزگرد مسئولین با حضور اسدی قائم مقام، طبیبیان رییس طرحهای خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان، مصلی نژاد رییس  اداره آموزشگاههای آزاد و مشاركت هاي مردمي اداره كل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان، نصیری رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) منطقه 3 شهرستان و همچنین مدرسین سمینار تشکیل شده بود به سوالات فنی و تخصصی مدعوین پاسخ داده شد.

   1394/11/7 08:51    تعداد بازدید :  2427

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2427
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )