خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 15
بازدید امروز 10,004
بازدید دیروز 21,412
بازدید این ماه 1,037,580
بازدید کننده ماه قبل 925,336
بازدید ماه قبل 995,876
بازدید کل 32,344,798

مدیرکل بودجه و تشکیلات سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور با حضور در استان اصفهان خبر داد: شایسته سالاری، تأمین معیشت و تبدیل وضعیت مربیان حق التدریس از الویت های مهم برنامه های سازمان است ...

مدير كل بودجه و تشكيلات سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور با حضور در اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان گفت: عزت و كرامت و شايسته سالاري، تأمين معيشت و تبديل وضعيت مربيان حق التدريس از اولويت هاي مهم برنامه هاي سازمان است.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، اردشيري مدير كل بودجه و تشكيلات سازمان ضمن حضور در اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان به همراه ابوطالب جلالي مدير كل استان از واحدهاي اداره كل و كارگاه هاي مهارتي مراكز جوار شهيد بهشتي، شهيد رجايي، فناوري هاي راهبردي و نوين، كشاورزي و صنايع غذائي بازديد كرد.
در ادامه نشستي با حضور مدير كل بودجه و تشكيلات سازمان، مدير كل استان، معاونين، رؤساي ادارات ستادي، كارشناسان و مربيان در محل سالن كنفرانس اداره كل صورت پذيرفت.
در اين نشست جلالي ضمن خيرمقدم بيان داشت: اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در مقايسه با ساير ادارات بيشترين تعهد و عملكرد آموزشي را با وجود 54 مركز و بيش از 400 كارگاه آموزشي و قريب به 130 مربي رسمي و پيماني و 120 مربي حق التدريس دارا مي باشد.
وي در زمينه تنوع بخشي به رشته ها و برنامه هاي آموزشي، كارهاي نو در حوزه هاي سخت افزاري و نرم افزاري، مشاركت بخش غيردولتي، حضور تشكل هاي صنفي در جوار مراكز آموزشي مطالبي را مطرح نمود.
در ادامه مدير كل بودجه و تشكيلات سازمان با ارائه ديدگاهها و بيانات رئيس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور مبني بر تأمين معيشت كاركنان، تبديل وضعيت نيروهاي حق التدريس، عزت و كرامت و شايسته سالاري و همچنين ارتقاء جايگاه سازمان افزود: منظور از استاندارد فقط آموزش نيست بلكه مربي، توانمندسازي نيروي انساني، فضا و كاربرد تجهيزات و امكانات همه به عنوان يك استاندارد محسوب مي گردند.
اردشيري ضمن پاسخ به سئوالات مطروحه كارشناسان و مربيان بيان داشت : مباحث بيمه تكميلي، تقويت منابع انساني و تشكيلات،  برنامه ريزي و پيگيري خواهد شد.


   1394/12/12 10:07    تعداد بازدید :  2701

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2701
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )