تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 9
بازدید امروز 8,628
بازدید دیروز 25,353
بازدید این ماه 755,980
بازدید کننده ماه قبل 115,731
بازدید ماه قبل 166,773
بازدید کل 27,380,763

مدیرکل بودجه و تشکیلات سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور با حضور در استان اصفهان خبر داد: شایسته سالاری، تأمین معیشت و تبدیل وضعیت مربیان حق التدریس از الویت های مهم برنامه های سازمان است ...

مدير كل بودجه و تشكيلات سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور با حضور در اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان گفت: عزت و كرامت و شايسته سالاري، تأمين معيشت و تبديل وضعيت مربيان حق التدريس از اولويت هاي مهم برنامه هاي سازمان است.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، اردشيري مدير كل بودجه و تشكيلات سازمان ضمن حضور در اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان به همراه ابوطالب جلالي مدير كل استان از واحدهاي اداره كل و كارگاه هاي مهارتي مراكز جوار شهيد بهشتي، شهيد رجايي، فناوري هاي راهبردي و نوين، كشاورزي و صنايع غذائي بازديد كرد.
در ادامه نشستي با حضور مدير كل بودجه و تشكيلات سازمان، مدير كل استان، معاونين، رؤساي ادارات ستادي، كارشناسان و مربيان در محل سالن كنفرانس اداره كل صورت پذيرفت.
در اين نشست جلالي ضمن خيرمقدم بيان داشت: اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در مقايسه با ساير ادارات بيشترين تعهد و عملكرد آموزشي را با وجود 54 مركز و بيش از 400 كارگاه آموزشي و قريب به 130 مربي رسمي و پيماني و 120 مربي حق التدريس دارا مي باشد.
وي در زمينه تنوع بخشي به رشته ها و برنامه هاي آموزشي، كارهاي نو در حوزه هاي سخت افزاري و نرم افزاري، مشاركت بخش غيردولتي، حضور تشكل هاي صنفي در جوار مراكز آموزشي مطالبي را مطرح نمود.
در ادامه مدير كل بودجه و تشكيلات سازمان با ارائه ديدگاهها و بيانات رئيس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور مبني بر تأمين معيشت كاركنان، تبديل وضعيت نيروهاي حق التدريس، عزت و كرامت و شايسته سالاري و همچنين ارتقاء جايگاه سازمان افزود: منظور از استاندارد فقط آموزش نيست بلكه مربي، توانمندسازي نيروي انساني، فضا و كاربرد تجهيزات و امكانات همه به عنوان يك استاندارد محسوب مي گردند.
اردشيري ضمن پاسخ به سئوالات مطروحه كارشناسان و مربيان بيان داشت : مباحث بيمه تكميلي، تقويت منابع انساني و تشكيلات،  برنامه ريزي و پيگيري خواهد شد.


   1394/12/12 10:07    تعداد بازدید :  2666

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2666
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )