ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 13
بازدید امروز 29,873
بازدید دیروز 31,810
بازدید این ماه 981,832
بازدید کننده ماه قبل 737,731
بازدید ماه قبل 813,964
بازدید کل 28,539,987

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در نشست تخصصی با رؤسای مراکز و نماینده مربیان استان اصفهان: توسعه مهارت آموزی با استفاده از مدل های نوین در الویت کار مراکز آموزش فنی و حرفه ای قرار گیرد. ...

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با رؤسای مراکز آموزش فنی و حرفه ای و نماینده مربیان دیدار و در خصوص مسائل و مشکلات مراکز آموزشی بحث و گفتگو كرد.
در ابتدای این جلسه نماينده رؤسای مراکز آموزشی در زمينه مسائلي از قبيل: افزايش كيفيت دوره ها، واگذاري كارگاه هاي آموزشي مراكز  به اصناف و اتحاديه ها، جايگاه مراكز علمي كاربردي و ارتباط آنها با مراكز، وضعيت مربيان حق التدريس و معيشت كاركنان مطالبي را بيان نمود.
 در ادامه نماینده مربیان اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، مباحثي از جمله حل مشكلات آزمون هاي الكترونيكي، كيفيت بخشي به سئوالات و كتاب هاي آموزشي و منابع آزمون، انعطاف سیاست های سازمان و ... مطالبي را مطرح نمودند.
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در اين نشست افزود: توسعه مهارت آموزي با استفاده از مدل هاي نوين به ويژه بازاريابي در اولويت كار مراكز آموزش فني و حرفه اي قرار گيرد.
سازگارنژاد بيان داشت: جامعه ما نيازمند مهارت بوده و به روزرساني مهارتها و همچنين  به استاندارد رساندن سازمان كه نيازمند سرمايه گذاري براي توسعه است از اهميت ويژه برخوردار مي باشد.
   1395/1/24 11:08    تعداد بازدید :  2649

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2649
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )