خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 11
بازدید امروز 19,070
بازدید دیروز 22,337
بازدید این ماه 617,874
بازدید کننده ماه قبل 671,355
بازدید ماه قبل 769,827
بازدید کل 30,235,468

سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور برگزار می کند:جشنواره جامع فرهنگی، هنری ترویج فرهنگ ملی مهارت و مهارت آموزی ...

جشنواره جامع فرهنگی، هنری ترویج فرهنگ ملی مهارت و مهارت آموزی از سوي سازمان آموزش فني وحرفه اي كشور برگزار مي شود.
به گزارش پيك مهارت آنلاين، به نقل از روابط عمومي سازمان آموزش فني وحرفه اي كشور، اين سازمان در نظر دارد "جشنواره جامع فرهنگی، هنری ترویج فرهنگ ملی مهارت و مهارت آموزی" را در راستاي فرهنگ سازي مناسب براي تبيين، هدايت و فراگير نمودن
آموزش هاي مهارتي و فني و حرفه اي و ترويج فرهنگ مهارت دوستی و کار جویی در جامعه که يكي از مهمترين شاخصه هاي توسعه و ارتقاي سرمايه هاي انساني است و تأثير بسزايي در پيشرفت و تعالي كشور دارد، با مشارکت بخش های دولتی و خصوصی برگزار نماید.
روابط عمومي سازمان آموزش فني وحرفه اي كشور تصریح کرد: شرایط شرکت در جشنواره جامع فرهنگی، هنری ترویج فرهنگ ملی مهارت و مهارت آموزی بر اساس دستور العمل اجرایی مربوط به هر یک از بخش های جشنواره خواهد بود که بر اساس برنامه زمانبندی جشنواره از طریق پایگاه اطلاع رسانی www.jashnvareh.irantvto.ir اطلاع رسانی می شود.
وي افزود: اين جشنواره فرصت و امکاني را برای تولید محتوای فرهنگی و هنری در بخش های مختلف در راستای ترویج فرهنگ مهارت آموزی، کار و کارآفرینی در اختیار صاحبنظران، برنامه ریزان و سیاستگذاران آموزش های فنی و حرفه ای قرار می دهد.
به نقل از روابط عمومي سازمان آموزش فني وحرفه اي كشور : ارتقا و ترویج فرهنگ مهارت آموزی، کاردوستی و کارجویی، ارتقای آگاهی جامعه نسبت به آموزش های فنی و حرفه اي، تبیین نقش مهارت در ایجاد کار شایسته، ایجاد نگرش مثبت اقشار مختلف جامه در زمینه جایگاه مهارت، کار و تلاش در زندگی و بسترسازی فرهنگی براي كشف و شكوفايي استعدادهاي حرفه اي و کسب مهارت و صلاحیت های حرفه ای از اهداف جشنواره مذكور است.
روابط عمومي سازمان آموزش فني وحرفه اي كشور افزود: ثبت نام در جشنواره جامع فرهنگی، هنری ترویج فرهنگ ملی مهارت و مهارت آموزی از تاريخ 25/12/94 در بخش هاي مختلف از جمله شعر، هنـرهای تجـسمی در رشته های : عکس، پوستر، تصویرسازی کاراکترهای مهارتی، کاریکاتور و کاریکلماتور، طراحی تندیس، نماهنگ و سرود و انیمیشن شروع مي شود.
افتتاحیه جشنواره مذكور 2 مرداد ماه 1395 و اختتاميه آن 6 مرداد 1395 همزمان با روز ملی کارآفرینی و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای برگزار مي شود و به برگزيدگان اول تا سوم جشنواره جوايزي اهداء خواهد شد.
   1395/1/15 13:07    تعداد بازدید :  2555

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2555
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )