ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 6
بازدید امروز 3,740
بازدید دیروز 31,576
بازدید این ماه 958,936
بازدید کننده ماه قبل 731,172
بازدید ماه قبل 812,895
بازدید کل 28,545,430

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در مصاحبه با صدا و سیمای مرکز اصفهان: توانمند سازی جوانان یکی از محورهای اساسی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور است ...

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در مصاحبه با صدا و سيماي مركز اصفهان اظهار داشت: توانمندسازي مردم و جوانان يكي از محورهاي اساسي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان، محمد امين سازگارنژاد رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در تشريح اين خبر افرود: توانمند سازي مردم و جوانان يكي از محورهاي اساسي سازمان بوده و تجهيز منابع  انساني به مهارت موضوعي است كه مورد توجه جدي خانواده ها، مردم، جامعه و اقتصاد ملي مي باشد.
وي هدف از سفر به استان اصفهان را الويت سال 1395 در هدفمند كردن آموزش ها جهت معطوف به شغل بر اساس سفارش و نياز بازار كار دانست.
معاون وزير تعاون،كار و رفاه اجتماعي در اين مصاحبه ضمن اشاره به جلسه با نخبگان مهارتي افزود: يكي از اولويت هاي سازمان برگزاري مسابقات ملي مهارت بوده كه استفاده از تجربه هاي ملي و بين المللي در مسير موفقيت هايي كه ما براي سال 2017 مي خواهيم متشكل نمائيم همراه و همكار ما در پيشبرد اهداف ملي و جهاني خواهد بود كه استان اصفهان يكي از استان هاي پيشتاز، مدال آور و صاحب مقام در اين راستا مي باشد.
وي تغيير رويكرد اجراي آموزشها از بخش دولتي به بخش خصوصي را يكي از اهداف اصلي سازمان عنوان كرد و گفت: در اين رويكرد انتظار مي رود نظام هاي بهره بردار شامل اتاق اصناف، اتاق بازرگاني و صنايع، معادن، كشاورزي، اتاق تعاون، اتحاديه هاي صنفي، تشكل كارفرمايي و كارگري در فرآيند بهره برداري از اين مراكز اثربخش تر ظاهر شوند.
سازگار نژاد در پايان مصاحبه بيان داشت: اميدواريم با همراهي و همگرايي در سال 95 بتوانيم از همه ظرفيت ها براي ارتقاء كيفي و كمي مهارت ها بهره مند شويم و بر اساس روح اقتصاد مقاومتي كه تقويت بخش هاي غيردولتي است خدمت كنيم.
 


   1395/1/24 08:56    تعداد بازدید :  2657

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2657
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )