لیست آموزشگاههای آزاد استان اصفهان
 
خدمات الکترونیک
اوقات فراغت با طعم مهارت
دفترچه ثبت نام الکترونیکی آزمونهای داوطلبان آزاد (ادواری)
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 14
بازدید امروز 918
بازدید دیروز 14,955
بازدید این ماه 512,836
بازدید کننده ماه قبل 296,076
بازدید ماه قبل 380,800
بازدید کل 36,792,311

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در مصاحبه با صدا و سیمای مرکز اصفهان: توانمند سازی جوانان یکی از محورهای اساسی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور است ...

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در مصاحبه با صدا و سيماي مركز اصفهان اظهار داشت: توانمندسازي مردم و جوانان يكي از محورهاي اساسي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان، محمد امين سازگارنژاد رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در تشريح اين خبر افرود: توانمند سازي مردم و جوانان يكي از محورهاي اساسي سازمان بوده و تجهيز منابع  انساني به مهارت موضوعي است كه مورد توجه جدي خانواده ها، مردم، جامعه و اقتصاد ملي مي باشد.
وي هدف از سفر به استان اصفهان را الويت سال 1395 در هدفمند كردن آموزش ها جهت معطوف به شغل بر اساس سفارش و نياز بازار كار دانست.
معاون وزير تعاون،كار و رفاه اجتماعي در اين مصاحبه ضمن اشاره به جلسه با نخبگان مهارتي افزود: يكي از اولويت هاي سازمان برگزاري مسابقات ملي مهارت بوده كه استفاده از تجربه هاي ملي و بين المللي در مسير موفقيت هايي كه ما براي سال 2017 مي خواهيم متشكل نمائيم همراه و همكار ما در پيشبرد اهداف ملي و جهاني خواهد بود كه استان اصفهان يكي از استان هاي پيشتاز، مدال آور و صاحب مقام در اين راستا مي باشد.
وي تغيير رويكرد اجراي آموزشها از بخش دولتي به بخش خصوصي را يكي از اهداف اصلي سازمان عنوان كرد و گفت: در اين رويكرد انتظار مي رود نظام هاي بهره بردار شامل اتاق اصناف، اتاق بازرگاني و صنايع، معادن، كشاورزي، اتاق تعاون، اتحاديه هاي صنفي، تشكل كارفرمايي و كارگري در فرآيند بهره برداري از اين مراكز اثربخش تر ظاهر شوند.
سازگار نژاد در پايان مصاحبه بيان داشت: اميدواريم با همراهي و همگرايي در سال 95 بتوانيم از همه ظرفيت ها براي ارتقاء كيفي و كمي مهارت ها بهره مند شويم و بر اساس روح اقتصاد مقاومتي كه تقويت بخش هاي غيردولتي است خدمت كنيم.
 


   1395/1/24 08:56    تعداد بازدید :  2730

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2730
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )