ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 6
بازدید امروز 5,925
بازدید دیروز 29,372
بازدید این ماه 969,708
بازدید کننده ماه قبل 728,037
بازدید ماه قبل 811,790
بازدید کل 28,700,984

نشست معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ...

معاون وزیر و ريیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و معاونان و ديگر مسؤولان ستادي اين سازمان  با وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ديدار كردند.
به گزارش پيك مهارت آنلاين به نقل از روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، سردار سرتیپ پاسدار دکتر حسين دهقان، وزیر دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح در این نشست طی سخنانی نظام آموزشی کشور و ارتباط آن با بازار کار را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: یک فضای ذهنی در سطح تصمیم گیران كشور ایجاد شده است که ارتقاي دانش و مهارت ارزش است و اگر دانش و مهارت به طور توأم به کار گرفته نشود، ضد ارزش است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: در وزارت دفاع براي مرتفع كردن نيازهاي  آموزشی از امكانات بنگاه هاي ديگر بهره مند مي شويم.
وی تاکید كرد: بايد بازار کار را مبنا قرار دهیم به نحوی که توسعه منابع انسانی بر مبنای توسعه ملی و زیرساخت های  آن فراهم شود.
محمد امین سازگارنژاد، معاون وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعي و ريیس اين سازمان در اين ديدار خواستار گسترش همکاری های اين سازمان با وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و مراکز آموزشي، پژوهشي و صنایع وابسته به آن شد.
ريیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در ادامه خواستار انتقال فناوری به ویژه در حوزه شبیه سازی ، آموزش های مهارتی و تجهیز کارگاه ها برای آموزش نیروی انسانی شد.
بنا بر اين گزارش، در نشست مذكور حاضران با چشم انداز اهداف، مأموریت ها و زمینه های همکاری دو طرف آشنا شده و مقرر شد، با تشكيل کارگروهی مشترک، پیگیری لازم برای اجرایی شدن برنامه های مورد نظر صورت پذيرد.

   1395/4/8 08:55    تعداد بازدید :  2716

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2716
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )