ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 5
بازدید امروز 4,400
بازدید دیروز 31,952
بازدید این ماه 950,276
بازدید کننده ماه قبل 743,277
بازدید ماه قبل 816,589
بازدید کل 28,482,704

آغاز مرحله دوم اولین دوره مسابقات انگیزشی ویژه روسای مراکز آموزشی در مرکز تربیت مربی ...

به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای ؛ روز شنبه مورخ نوزدهم تیرماه جاری  مرحله دوم مسابقات انگیزشی ویژه روسای مراکز آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با حضور علی عبدالعالی مشاور ریاست سازمان ، سید محمد حسینی سرپرست مرکز و رئیس ستاد اجرایی مسابقات و منتخبین مرحله اول این مسابقات در سالن بصیرت مرکز تربیت مربی افتتاح شد.
بنا بر این گزارش علی عبدالعالی مشاور رئیس سازمان ، به تشریح اهداف برگزاری این مسابقات پرداخت .
ایشان با توجه به رسالت آموزشی سازمان ، به نقش کلیدی روسای مراکز آموزشی اشاره و جایگاه آنان را در اجرای سیاست های سازمان در راستای ایجاد تحولات اساسی بسیار مهم دانست .
مشاور ریاست سازمان هدف اصلی برگزاری این مسابقات را افزایش انگیزه روسای مراکز عنوان و بیان نمود: درآیتم های طراحی شده در مرحله دوم مسابقات  ، یادگیری و انجام کار تیمی در قالب مسابقات عملی مهیج اجرا می گردد.
علی عبدالعالی در ادامه عنوان نمود : یکی از سیاست های کلان سازمان ، شناسایی منابع انسانی توانمند می باشد که برگزاری این گونه از مسابقات می تواند باعث کشف استعدادها و گنج های پنهان سازمان در راستای تحقق نظام شایسته سالاری گردد.
ایشان در پایان ضمن قدردانی از رئیس سازمان در خصوص توجه ویژه به امر شایسته سالاری و شناسایی منابع انسانی توانمند ، ابراز امیدواری نمود که این مسابقات در آینده ای نزدیک برای مدیران آموزشگاه های آزاد نیز برگزار گردد.
در ابتدای این مراسم سلمان ثنائی دبیر ستاد اجرایی مسابقات ، گزارش مختصری از روند برگزاری مرحله اول ارائه نمود و در ادامه به تشریح آیتم های مرحله دوم و پایانی مسابقه پرداخت .
سپس سید محمد حسینی سرپرست مرکز و رئیس ستاد اجرایی مسابقات ضمن عرض خیر مقدم و تبریک عید سعید فطر به حاضرین ، برپایی چنین مسابقات انگیزشی را فرصتی استثنایی برای روسای مراکز دانست که ضمن ابراز توانمندی های خود ، از یک کارگاه آموزشی بسیار مناسب استفاده می نمایند.  
وی در پایان ضمن قدردانی از رئیس سازمان در خصوص ایجاد تحول اساسی در مرکز تربیت مربی ، از مدعوین خواست تا نقدها و پیشنهادات سازنده خود را در خصوص تحولات این مرکز ارائه نمایند.
شایان ذکر است : مرحله دوم و پایانی این مسابقات از روز شنبه نوزدهم تیرماه لغایت سه شنبه بیست و دوم تیر ماه جاری برگزار می گردد و در پایان، سه نفر از شرکت کنندگان به عنوان برگزیدگان این دوره از مسابقات معرفی خواهند شد. 
   1395/4/20 10:59    تعداد بازدید :  2307

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2307
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )