خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 9
بازدید امروز 2,502
بازدید دیروز 37,253
بازدید این ماه 946,451
بازدید کننده ماه قبل 657,721
بازدید ماه قبل 716,371
بازدید کل 33,818,015

حجت الاسلام و المسلمین سالک نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی : بر اهمیت ایجاد اشتغال و مهارت آموزی در حوزه های IT و گیاهان داروئی تأکید کرد ...

حجت الاسلام سالك  نماينده مردم اصفهان در مجلس شوراي اسلامي در ديدار با مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان بر اهميت ايجاد اشتغال و مهارت آموزي در حوزه هاي IT  و گياهان داروئي تأكيد كرد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه­اي استان اصفهان : در راستاي گراميداشت هفته مهارت و ششم مرداد ماه روز كارآفريني و آموزش هاي فني و حرفه اي، حجت الاسلام و المسلمين احمد سالك با ابوطالب جلالي مدير كل استان ديدار و گفتگو كرد.
در ابتدا جلالي ضمن خيرمقدم و گراميداشت هفته مهارت بيان داشت:  طي ديدارهاي گذشته و توصيه حضرتعالي همه كارگاه هاي مهارتي استان به ويژه اصفهان از لحاظ محتوا و شكل تغيير و بروزرساني گرديده است.
جلالي در زمينه رشته هاي فناوري هاي راهبردي و نوين از قبيل انرژي هاي تجديد پذير، بيوتكنولوژي، آكواترونيك و انرژي خورشيدي، اختصاص فضاهاي بلااستفاده به بخش غيردولتي، راه اندازي كانون نخبگان و استعدادهاي مهارتي ، برگزاري آزمون هاي الكترونيكي از طريق مركز تست سنتر و  برنامه هاي اوقات فراغت مطالبي را بيان نمود.
مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان ضمن اشاره به استقرار كاريابي ها در مركز شهيد رجايي گفت: در سال 1394 تعداد 7 هزار و صد نفر از شركت كنندگان دوره هاي مهارتي به اشتغال رسيده اند كه در اين راستا نيز سامانه دپارتمان مهارت به صورت ثبت و رصد مهارت جو ورهگيري اشتغال به صورت  الكترونيكي در هفته مهارت به بهره برداري خواهد رسيد.
در ادامه نماينده مردم اصفهان در مجلس شوراي اسلامي ضمن قدرداني از فعاليت هاي صورت پذيرفته بر اهميت ايجاد اشتغال و مهارت آموزي در حوزه هاي IT  و گياهان داروئي تأكيد و بيان داشت: هرچه محتوا به روزتر باشد، كمك شايسته تري به ايجاد اشتغال در جامعه مي گردد.
 در پايان سالك از كارگاه هاي مهارتي UPVC، آكواترونيك، بيوتكنولوژي، انرژي هاي تجديدپذير و خورشيدي و كارگاه پكيج بازديد كرد.
 
   1395/4/31 11:31    تعداد بازدید :  2572

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2572
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )