ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 10
بازدید امروز 26,711
بازدید دیروز 32,015
بازدید این ماه 993,400
بازدید کننده ماه قبل 725,701
بازدید ماه قبل 808,655
بازدید کل 28,692,398

مدیر کل دفتر زنان و خانواده استانداری اصفهان در نمایشگاه دستاوردهای مهارت آموختگان شهرستان نطنز: اشتغال و سلامت دو اولویت مهم دفتر زنان و خانواده استانداری است ...

مدير كل دفتر زنان و خانواده استانداري اصفهان در نمايشگاه دستاوردهاي مهارت آموختگان آموزشگاه هاي آزاد فني و حرفه اي شهرستان نطنز گفت: اشتغال و سلامت دو اولويت مهم اين دفتر مي باشد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان اصفهان، به مناسبت گراميداشت هفته مهارت و  ششم مرداد روز ملی کارآفرینی و آموزش هاي  فنی و حرفه ای، سهيلا اثني عشران مدير كل دفتر زنان و خانواده استانداري اصفهان در نمايشگاه دستاوردهاي مهارت آموختگان آموزشگاه هاي آزاد فني و حرفه اي شهرستان نطنز كه با حضور ابوطالب جلالي مدير كل استان، يوسف حسني فرماندار، دكتر مرتضي صفاري نطنزي نماينده مردم نطنز، بادرود و قمصر در مجلس شوراي اسلامي، عباس مهديان معاون امور مراكز اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان و محمود شفيعي رييس مركز نطنز افتتاح شد اظهار داشت: اشتغال و سلامت دو اولویت مهم دفتر زنان و خانواده استانداری است.
مدیر کل دفتر زنان و خانواده استانداری اصفهان بيان داشت: زنان و خانواده اگر در عنوان مسئولیت ما کنار هم قرار دارند به دلیل اینست که این دو غیر قابل تفکیک از هم هستند و وقتی که ما توسعه پایدار جامعه رو مطرح می کنیم نمی توانیم این قشر را نادیده بگیریم.
سهیلا اثنی عشران افزود: در حوزه زنان اولویت های مختلفی را داریم که پس از انقلاب بانوان با توجه به امنیت حاصل شده در جامعه و اینکه توانستند وارد عرصه جدیدی شوند مسایل و مشکلات جدیدی هم پیدا کردند.
وی تصریح کرد: ما در حوزه خود دو اولویت برای فعالیت زنان مشخص کردیم و با تشکیل اتاق فکر و پژوهش به این نتیجه رسیدیم که در استان بحث اشتغال و سلامت زنان دو اولویت اصلی ما خواهد بود.
اثنی عشران با بیان اینکه در بحث آموزش فنی حرفه ای تفاهم نامه ای تنظیم شد تا اولویت ها در سطح استان بررسی شود خاطر نشان کرد: ارتباط تنگاتنگ بین اداره کل آموزش فنی حرفه ای استان و دفتر خانواده وجود دارد و این ارتباط زمینه آموزش بیشتر زنان را در حوزه آموزش هاي فنی و حرفه ای بیشتر کرده است.

   1395/5/2 10:03    تعداد بازدید :  2446

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2446
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )