ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 12
بازدید امروز 22,008
بازدید دیروز 31,952
بازدید این ماه 967,884
بازدید کننده ماه قبل 743,277
بازدید ماه قبل 816,589
بازدید کل 28,500,312

با حضور نماینده مردم شهرستان اصفهان در مجلس شورای اسلامی صورت پذیرفت: رونمایی از سامانه مهارت و اشتغال در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان ...

به مناسبت گراميداشت هفته مهارت و ششم مرداد روز ملي كارآفريني و آموزشهاي فني و حرفه اي با حضور دكتر ناهيد تاج الدين نماينده مردم شهرستان اصفهان در مجلس شوراي اسلامي از سامانه مهارت و اشتغال در اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان رونمايي شد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، در ششمين روز از هفته مهارت كه با نام آموزش فني و حرفه اي، دانشگاه، صنعت و افزايش توان ملي نامگذاري گرديده با حضور دكتر ناهيد تاج الدين، نماينده مردم شهرستان اصفهان در مجلس شوراي اسلامي، ابوطالب جلالي مدير كل استان، آرش اخوان معاون آموزش، پژوهش و برنامه ريزي، عباس مهديان معاون امور مراكز، احمدرضا منتظري رييس مراكز شهيد رجايي و هتلداري و گردشگري، فريده روشن رييس اداره آموزش، پژوهش و برنامه ريزي  و محمد رضا شاهين مدير كاريابي كارمند، از سامانه مهارت و اشتغال در مركز شهيد رجايي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان رونمايي شد.
شاهين مدير كاريابي كارمند و دپارتمان مهارت و اشتغال هدف از راه اندازي اين سامانه  را دسترسي آسان مهارت جويان به بازار كسب و كار و همچنين ايجاد بانك اطلاعاتي مهارت جهت اطلاع فعالان اقتصادي، كارآفرينان و كارفرمايان به افراد آموزش ديده در مراكز آموزش فني و حرفه اي استان عنوان نمود.
گفتني است: دپارتمان مهارت و اشتغال و كاريابي كارمند در اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان با مشاركت بخش غيردولتي،  مهارت جويان را قبل از آموزش، مشاوره و هدايت نموده و  پس از طي دوره آموزشي از طريق مشاوره شغلي آنها را به بازار كسب و كار معرفي مي نمايد.
   1395/5/6 13:37    تعداد بازدید :  2465

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2465
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )