ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 14
بازدید امروز 21,358
بازدید دیروز 30,378
بازدید این ماه 981,174
بازدید کننده ماه قبل 719,414
بازدید ماه قبل 801,142
بازدید کل 28,625,706

دکتر لاریجانی در پیامی به مناسبت روز ملی کارآفرینی تاکید کرد؛حمایت مجلس از اقدامات سازمان فنی و حرفه ای در بخش تقنینی ...

رییس مجلس شورای اسلامی، در پیامی به مناسبت روز ملی ترویج آموزش های فنی و حرفه ای کارآفرینی از آمادگی مجلس برای حمایت از اقدامات سازمان فنی و حرفه ای در بخش تقنینی خبر داد.
به گزارش پیک مهارت آنلاین به نقل از خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی در پیامی روز ملی ترویج آموزش های فنی و حرفه ای و کارآفرینی را تبریک گفت، که متن پیام به شرح زیر است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
توانمند سازی و توسعه سرمایه های انسانی ، بخش مهمی از برنامه های افق چشم انداز 1404 در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد و در این راستا نقش سازنده و جایگاه اثربخش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به عنوان متولی اصلی آموزش های مهارتی غیررسمی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد و بطورقطع اگر کشور به سمت اینگونه آموزش ها جهت داده شود شاهد تغییرات بنیادین و حرکت بسوی توسعه ملی و اقتصاد مقاومتی خواهیم بود.
 
در این راستا مجموعه بزرگ سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور؛ اعم از مربیان دلسوز، کارکنان و مسئولان خدوم در دو بخش دولتی و غیردولتی با توفیق حضور در سازمانی با رسالت خطیر مهارت آموزی، این مسئولیت مهم را در مسیر توسعه و بالندگی ایران اسلامی عزیزمان عهده دار می باشد.
 
اینجانب با تبریک فرارسیدن 6 مرداد، روز ملی" ترویج آموزشهای فنی و حرفه ای و کارآفرینی" و تجلیل از این اقدام ارزشمند، امید است که حاصل تلاش های روزافزون شما دستیابی به توسعه پایدار و اشتغالزایی جوانان عزیز میهن اسلامی موثر و آرامش خاطر آحاد جامعه را فراهم آورد.
 
مجلس شورای اسلامی به عنوان مهمترین نهاد قانونگذاری کشور آمادگی دارد تا در بخش تقنینی از این اقدامات شایسته سازمان آموزشی فنی و حرفه ای کشور حمایت کند.
 
علی لاریجانی
 
رئیس مجلس شورای اسلامی
   1395/5/10 08:44    تعداد بازدید :  2586

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2586
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )