ارتباط مستقیم با مدیرکل دفتر مرکزی حراست سازمان
الزامات صدور پروانه تأسیس آموزشگاه آزاد در 3 روز
لیست آموزشگاههای آزاد استان اصفهان
 
خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 25
بازدید امروز 3,133
بازدید دیروز 7,980
بازدید این ماه 277,165
بازدید کننده ماه قبل 219,791
بازدید ماه قبل 308,668
بازدید کل 43,003,118

با حضور نماینده مردم شهرستان اصفهان در مجلس شورای اسلامی صورت پذیرفت: افتتاح دپارتمان کسب و کار و کارآفرینی در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان ...

با حضور دكتر ناهيد تاج الدين نماينده مردم شهرستان اصفهان در مجلس شوراي اسلامي، دپارتمان كسب و كار و كارآفريني در اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان با مشاركت بخش غيردولتي افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، به مناسبت گراميداشت هفته مهارت و ششم مرداد روز ملي كارآفريني و آموزشهاي فني و حرفه اي و در راستاي ارائه آموزش هاي مهارتي با هدف توسعه اشتغال پايدار، با حضور دكتر ناهيد تاج الدين، نماينده مردم شهرستان اصفهان در مجلس شوراي اسلامي، ابوطالب جلالي مدير كل استان، آرش اخوان معاون آموزش، پژوهش و برنامه ريزي، عباس مهديان معاون امور مراكز، احمدرضا منتظري رييس مراكز شهيد رجايي و هتلداري و گردشگري، فريده روشن رييس اداره آموزش، پژوهش و برنامه ريزي  و فريبا جوان مدير آموزشگاه آزاد فني و حرفه اي پايا، دپارتمان كسب و كار و كارآفريني در مركز شهيد رجايي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان افتتاح گرديد.
در اين افتتاح تاج الدين ضمن ابراز خرسندي از راه اندازي اينگونه دپارتمان ها بيان داشت: در حوزه مشاغل خانگي و كارآفريني بايد حمايت ويژه اي صورت پذيرد.
فريبا جوان بيان داشت: در اين دپارتمان افراد قبل از مهارت آموزي با استانداردهاي آموزشي آشنا شده و سپس با مشاوره، استعداديابي و رغبت سنجي به سمت دوره هاي آموزش فني و حرفه اي هدايت مي شوند و در حين آموزش رهگيري و رصد شده تا به مرحله خود اشتغالي در غالب مشاغل خانگي،‌تأسيس بنگاه هاي كسب و كار كوچك و يا تعاوني ها  برسند.
وي گفت: تاكنون اين آموزشگاه توانسته است بيش از 2 هزار نفر - دوره آموزشهاي مهارتي را به علاقمندان ارائه دهد كه در مجموع 40درصد از مهارت آموزان در حوزه مشاغل خانگي و 30 درصد در حوزه تأسيس بنگاه هاي كوچك توانسته اند اشتغالزايي كنند  و بقيه در حال رصد و پيگيري هستند.
مدير آموزشگاه آزاد فني و حرفه اي پايا اظهار داشت: از ويژگي هاي اين دپارتمان راه اندازي باشگاه مهارت آموختگان مي باشد كه به منظور ارائه خدمات رفاهي، تفريحي و ورزشي به اعضاي خانواده مهارت يعني كاركنان بخش دولتي و غيردولتي، كارآموزان و مهارت آموختگان و عموم افراد جامعه مي باشد.
فريبا جوان يكي ديگر از ويژگي هاي اين دپارتمان را برگزاري نمايشگاه ها، بازارچه هاي فروش محصولات، كارآفرينان، صاحبان كسب و كار و فروشگاه الكترونيكي محصولات مشاغل خانگي براي دارندگان اين كسب و كار ها عنوان نمود و افزود: افراد عضو در اين باشگاه مي توانند از اين ويژگي ها بهره مند شوند.


 
   1395/5/6 10:30    تعداد بازدید :  3033

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 3033
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )