ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 5
بازدید امروز 27,042
بازدید دیروز 32,015
بازدید این ماه 993,731
بازدید کننده ماه قبل 725,701
بازدید ماه قبل 808,655
بازدید کل 28,692,729

در هفته مهارت و در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان گلپایگان استان اصفهان صورت پذیرفت: بازدید امام جمعه، فرماندار و بخشدار مرکزی این شهرستان از کارگاه های مهارتی ...

امام جمعه، فرماندار و بخشدار مركزي شهرستان گلپايگان در هفته مهارت از كارگاه هاي مهارتي مركز آموزش فني و حرفه اي اين شهرستان بازديد كردند.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، در راستاي  گراميداشت هفته مهارت و چهارمين روز از اين هفته كه با نام آموزش فني و حرفه اي، توسعه بخش خصوصي، اقتدار ملي و اقتصاد مقاومتي نام گذاري گرديده، حجت الاسلام و المسلمين اسماعيلي امام جمعه، فراست فرماندار، توسلي بخشدار مركزي شهرستان گلپايگان از كارگاه هاي مهارتي مركز آموزش فني و حرفه اي اين شهرستان بازديد كردند.
بر اساس اين گزارش، اسماعيلي امام جمعه شهرستان گلپايگان ضمن تبريك هفته مهارت و اشاره به فرمايشات مقام معظم رهبري در ارتباط با آسيب هاي اجتماعي گفت: همه مسئولين بايد نسبت به اين دغدغه احساس مسئوليت كنند و آموزش فني و حرفه اي توانسته است در كاهش آسيب هاي اجتماعي اقدامات خوبي انجام دهد.
در ادامه فرماندار شهرستان گلپايگان گفت: برنامه ريزي و مديريت صحيح مبتني بر توانمندسازي روشهاي نوين بايد سرلوحه امور دستگاه هاي اجرائي گردد كه در اين راستا سازمان آموزش فني و حرفه اي  با ارائه آموزش هاي به روز مورد نياز بازار كار و صنايع و صنوف در سال مزين به شعار اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل بسيار مثمر ثمر بوده و قابل تقدير مي باشد.
در پايان بخشدار شهرستان گلپايگان با توجه به ظرفيت ها و پتانسيل هاي مؤثر در حوزه گردشگري افزود: شهرستان گلپایگان به لحاظ داشتن جاذبه های طبیعی و آثار تاریخی برجسته ای چون مناره ، سنگ نوشته های غرقاب ، ارگ تاریخی گوگد و... یکی از شهرستانهای منحصر به فرد در حوزه گردشگری است؛ اما متاسفانه بدلیل عدم سرمایه گذاری و فقدان زیرساخت های لازم، صنعت توریسم آنطور که باید و شاید جایگاه واقعی خود را در این شهرستان بدست نیاورده است.
وی اضافه کرد انتظار میرود آموزش های فنی و حرفه ای با رویکردهای توسعه صنعت گردشگری با هدف ارتقای سطح اشتغال ودرآمد از این صنعت  با توجه به ظرفیت های گردشگری و جذب توریسم در شهرستان قدمهای مثبتی همچون گذشته بردارد.
   1395/5/6 10:44    تعداد بازدید :  2394

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2394
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )