تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 9
بازدید امروز 21,461
بازدید دیروز 33,339
بازدید این ماه 703,859
بازدید کننده ماه قبل 115,593
بازدید ماه قبل 183,567
بازدید کل 27,311,403

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان : منتظر دريافت نقطه نظرات مديركل و تيم همراه اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان خراسان رضوي هستيم...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان ، ابوطالب جلالي مدير كل استان طي نشستي با سيدجلال خوابنما مديركل آموزش فني و حرفه اي استان خراسان رضوي و جمعي از مديران ستادي و اجرايي اين استان اهداف و گردهمايي سه روزه در استان اصفهان را مورد ارزيابي قرار داد . 
                                 
جلالي ضمن گراميداشت هفته دولت و تسليت ايام شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع) ، درخصوص اقدامات و فعاليت هاي صورت گرفته طي هشت ماهه گذشته در استان اصفهان از جمله حذف رشته هاي خدماتي و موازي با بخش خصوصي ، اجراي آموزشهاي توليد محور ، انتقال تجهيزات آموزشي از شهرستاني كه تكميل ظرفيت شده به شهرستان نيازسنجي شده در همان رشته ، آغاز به كار تعاوني هاي مهارت بنيان ، گسترش آموزشهاي كشاورزي با توجه به موضوع خشكسالي در استان ، چينش صحيح كاركنان در اداره كل و مراكز و همچنين بازگشت مربيان مشغول به كار در كادر اداري به كارگاه هاي آموزشي و ...  توضيحاتي را بيان كرد و در پايان خواستار ارائه نقطه نظرات ،‌انتقادات و پيشنهادات مهمانان در بهبود روند امور مراكز و كارگاه هاي آموزشي گرديد.
                                  
جلال خوابنما مدير كل آموزش فني وحرفه اي استان خراسان رضوي نيز با قدرداني از مهمانوازي و ميزباني مدير كل و كليه كاركنان استان اصفهان به اهداف ماموريت سه روزه به اين استان از جمله استفاده از تجربيات و اقدامات صورت گرفته در استان ، برقراري ارتباطات و تعاملات گسترده بين استان ها و .... اشاره كرد و افزود : در مجموع حركت و روند رو به رشد و پيشرفت اين اداره كل از زمان حضور آقاي جلالي بسيار چشمگير ميباشد .
وي در ادامه پيرامون فعاليت هاي اخير اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان خراسان رضوي نيز مطالبي را مطرح كرد . 
   1392/6/10 16:14    تعداد بازدید :  633

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 633
5.1/10 (تعداد آرا 18 نفر )