تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 14
بازدید امروز 4,046
بازدید دیروز 41,900
بازدید این ماه 948,359
بازدید کننده ماه قبل 754,639
بازدید ماه قبل 826,248
بازدید کل 28,420,542

دیدار رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با مدیر امور بین الملل آموزش فنی و حرفه ای کشور روسیه

در حاشيه برگزاري پنجمين همايش ملي و بين المللي مهارت آموزي و اشتغال، رئيس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور مدير امور بين المللي آموزش فني و حرفه اي كشور روسيه و نماينده فني WSI آموزش فنی و حرفه ای روسيه ديدار كرد.
به گزارش پيك مهارت آنلاين به نقل از روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، خانم آلينا، دوسكانووا ، مدير امور بين الملل آموزش فني و حرفه اي كشور روسيه و نماينده فني WSI روسيه ضمن تقدير از رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور بيان داشت: تاسیس و راه اندازی آکادمی WSI در راستای تامین اهداف مهارتی کشورش ایجاد شده است.
خانم آلينا در پاسخ به سوال رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در خصوص نحوه اداره و فعاليت آكادمي آن ها و رشته هاي ارائه شده تصريح كرد: در واقع ما يك سري نهادهاي آموزشي و مربيان را به صورت تخصصي آموزش مي دهيم كه به يقين در اجرا و مديريت به ما كمك ميكنند.
وي در پاسخ به اين سؤال كه كلا اين ساختار جديد كه براي المپياد جهاني 2019 طراحي شده است چقدر سرمايه گذاري نياز دارد بيان داشت: 2 سال طول مي كشد تا ساخت محل برگزاري مسابقات به اتمام برسد و هدف اصلي كشورش از راه اندازي مركز WSI در واقع به غير از موضوع مسابقات توجه ويژه به آموزش هاي فني و حرفه اي و افزايش سطح كمي و كيفي آموزش ها مي باشد.
وی در خصوص زمان مناسب اعزام افراد از ايران براي بازديد فرايند مسابقات بيان داشت: با دبيرخانه مسابقات مذاكراتي داشتيم كه سال آینده زمان مناسبي براي بازديد از سايت مي باشد.
محمد امين سازگارنژاد تأكيد كرد در بحثWSI مصمم هستيم در ليست مدولاسيون روسيه بتوانيم كمك و مساعدت كنيم و در خصوص مسابقات هم افزایی داشته باشیم. وی در پایان از دعوت نماینده روسیه ابراز قدردانی نمود.
آلينا بيان داشت: در بازديد از مركز تربيت مربي و پژوهش هاي فني و حرفه اي (ITC) تجهيزات فيزيكي و انساني اين مركز قابل توجه بود و اظهار امیدواری کرد که در فرصتهای آتی بتوانيم با كارشناسان این مرکز تعامل موثر داشته باشيم.
درخاتمه نماینده WSI در کشور روسیه عنوان کرد: در واقع هدف كشور ما اين است كه همكاريهاي اقتصادي خود را توسعه دهد و در اين راستا مهارت و مهارت آموزي را اشاعه دهيم.اگر بتوانيم سطح مربيان و كارشناسان و كارآموزان را ارتقاء دهيم در اين صورت فرايند كار را ارتقاء داده ايم.
   1395/5/25 09:24    تعداد بازدید :  2655

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2655
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )