ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 10
بازدید امروز 2,627
بازدید دیروز 25,310
بازدید این ماه 963,537
بازدید کننده ماه قبل 728,408
بازدید ماه قبل 812,956
بازدید کل 28,722,996

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان: مشاوره و هدایت آموزشی دریچه ای به سوی توانمندسازی و خوداشتغالی مهارت آموزان ...

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان بر اجراي هدفمند مشاوره و هدايت آموزش و شغلي تأكيد نمود.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، در راستاي توانمند‌سازي و ارتقا كارشناسان مشاوره و متصديان پذيرش در فرآيند هدايت آموزشي شغلي مراجعين به مراكز آموزشي و جذب حداكثري متقاضيان آموزشهاي فني و حرفه اي جلسه هم انديشي كارشناسان مشاوره و پذيرش مراكز با حضور ابوطالب جلالي مدير كل استان، عباس مهديان معاون امور مراكز، جمعي از رؤساي مراكز منتخب و كارشناسان و مشاوران مراكز آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، در سالن كنفرانس اين اداره كل تشكيل گرديد.
مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان ضمن اشاره به جايگاه مهارت آموزي و آموزش هاي فني و حرفه اي در حل معضل بيكاري گفت: با توجه به وجود 450 ميليون نفر كارآفرين در دنيا، عدم نگاه ويژه به مؤلفه توانمند سازي آموزشي يكي از دلايل كم رنگ بودن  اين حوزه در ايران گرديده است.
جلالي افزود: در اين راستا با استفاده از خدمات راهنمايي و مشاوره شغلي و حرفه اي افراد به سوي يادگيري مهارتهايي ترغيب و تشويق مي گردند كه نياز بازار كار و جامعه را تأمين و از طرفي با علايق و توانائي هاي آنها سازگار باشد.
جلالي در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به اينكه در استان اصفهان سند مهارت جامعي با توجه به آمايش و ظرفيتهاي منطقه تدوين گرديده است كه با مشاركت بخش غيردولتي، افزايش بهره وري آموزش هاي فني و حرفه اي را به دنبال خواهد داشت، گفت: مهارت آموزان بايد براي ورود به توانمند سازي هر چه بيشتر با هدايت هدفمند مشاوران از اين دريچه عبور نمايند.
در پايان مهديان معاون امور مراكز گفت: فرآيندهاي مشاوره و هدايت آموزشي شغلي و رهگيري اشتغال مهارت آموختگان در كنار خدماتي كه به متقاضيان مي دهد يك از مسيرهاي بازخوردگيري آموزشهاي فني و حرفه اي ارائه شده است لذا اين وظايف حساس و پراهميت بايد به طور جدي دنبال و به نحو صحيح اجرا شوند.
   1395/5/28 12:23    تعداد بازدید :  2544

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2544
6.1/10 (تعداد آرا 12 نفر )