ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 14
بازدید امروز 25,488
بازدید دیروز 25,310
بازدید این ماه 986,398
بازدید کننده ماه قبل 728,408
بازدید ماه قبل 812,956
بازدید کل 28,745,857

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان در جمع اعضای کار گروه بانوان این اداره کل: به ظرفیت های بانوان بخش غیر دولتی اهمیت بیشتری داده شود ...

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان در جمع اعضای کار گروه بانوان این اداره کل بر اهمیت دادن به ظرفیت های بانوان بخش غیر دولتی تاکید نمود.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، در راستاي گرامیداشت هفته دولت ابوطالب جلالی مدیر کل استان با اعضای کارگروه بانوان این اداره کل و جمعی از همکاران در محل سالن کنفرانس دیدار و گفتگو كرد.
در ابتدای این نشست فریده روشن مشاور مدیر کل در امور بانوان به ارائه گزارش اقدامات انجام شده پرداخت و در ادامه شراره فخر آبادی در خصوص پیگیری امور بهداشت همکاران اداره کل و مراکز جوار به ویژه بانوان، بنفشه ملک پور در مورد آموزش همکاران در حوزه مهارت های زندگی، فضه قاسمی در حوزه خدمات رفاهی، طاهره خادم الفقراء مسئول ورزش بانوان در خصوص ارائه عملکرد بانوان در مسابقات دهه فجر و طیبه محمدی در حوزه بانوان آموزشگاه های آزاد به بیان مطلب خود پرداختند.
بر اساس این گزارش جلالی ضمن قدرداني از همه بانوان حاضر در جلسه خواستار ارائه نکات خود مراقبتی به بانوان شد و با اشاره به نقش مهم منابع انسانی خطاب به کارگروه بانوان گفت: با توجه به حضور پررنگ بانوان در بخش غيردولتي و ظرفیت های آن ها باید برای فعالیت های این حوزه اهتمام ویژه ای داشت.
وی افزود: حمایت از بخش غیر دولتی باعث دلگرمی نسبت به فعالیت های اجتماعی و آموزشی خواهد شد.

   1395/6/8 12:05    تعداد بازدید :  2383

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2383
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )