ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 12
بازدید امروز 17,648
بازدید دیروز 25,310
بازدید این ماه 978,558
بازدید کننده ماه قبل 728,408
بازدید ماه قبل 812,956
بازدید کل 28,738,017

در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان صورت پذیرفت: برگزاری پنجمین دوره مسابقات قرآنی منتخبین منطقه 7 کشوری کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای به میزبانی این استان ...

پنجمين دوره مسابقات قرآني منتخبين منطقه 7 كشوري كاركنان سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور به ميزباني اين استان برگزار گرديد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، در راستاي توسعه و نشر آموزه هاي ديني و انس با قرآن، پنجمين دوره مسابقات قرآن كريم منتخبين استان هاي اصفهان، يزد، چهارمحال و بختياري و مركزي در محل سالن شهيد بهشتي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان با برپايي مراسم افتتاحيه برگزار گرديد.
مراسم افتتاحيه با حضور ابوطالب جلالي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، رضا جديدي رييس ستاد اقامه نماز استان اصفهان و مشاور استاندار، منتخبين پنجمين دوره مسابقات قرآني استانهاي اصفهان، يزد، چهارمحال و بختياري و مركزي در رشته هاي قرائت، ترتيل، حفظ و مفاهيم ويژه كاركنان و 150 نفر از مسئولين و كاركنان در هفتم مهرماه به صورت سراسري برگزار گرديد.
ابوطالب جلالي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان ضمن خيرمقدم به مسئولين، منتخبين و كاركنان  گفت: همه انسان ها به دنبال كمال جويي و دريافت اطلاعات در حوزه پيراموني خود هستند كه در اين خصوص قرآن شكل زيباتر كلام خداوند است و مايه آرامش انسانها مي باشد.
وي بيان داشت: اميدواريم در كنار تمام مسئوليت هاي اجتماعي و تكاليف خود با توسل به ظرفيت عظيم الهي و معنوي بتوانيم شرايط را براي خود و ديگران فراهم نماييم.
در ادامه رييس ستاد اقامه نماز استان اصفهان و مشاور استاندار ضمن بيان مطالبي پيرامون اهميت قرآن و نماز و تأثير آن در زندگي بيان داشت: قرآن مي بايست بهتر به نسل جديد شناسانده شود  و قرآن را علاوه بر خوانده بايد بفهميم و عمل كنيم.
شايان ذكر است پس از انجام آزمون از طريق داوران اعزامي از اداره اوقاف اصفهان نفرات اول تا سوم مسابقات به ترتيب در رشته ترتيل برادران مجيد جعفري از استان يزد، ترتيل خواهران فضه قاسمي از اصفهان، در رشته قرائت حميد مسعودي از مركزي، رشته مفاهيم برادران محمود صفريان از اصفهان و مفاهيم خواهران فريبا بختيار از مركزي و اسماعيل نژاد محمدي در رشته حفظ جزء 4 انتخاب و به مرحله كشوري راه يافتند.
گفتني است: از 21 نفر از منتخبين پازنزدهمين مسابقات قرآن كاركنان منطقه 7 كشوري با اهداء لوح سپاس و هدايا قدرداني گرديد.
   1395/7/7 15:52    تعداد بازدید :  15640

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 15640
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )