ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 13
بازدید امروز 22,424
بازدید دیروز 31,576
بازدید این ماه 977,620
بازدید کننده ماه قبل 731,172
بازدید ماه قبل 812,895
بازدید کل 28,564,114

معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:آموزش های فنی و حرفه ای متناسب با تقاضای جامعه عرضه می شود ...

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران ، محمد امین سازگارنژاد معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در جمع مدیران، کارکنان و انجمن های صنفی آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای استان مازندران بیان داشت: سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با 3 هزار کارگاه آموزشی به همراه 15 هزار مربی به عنوان رسمی ترین مرجع آموزش های غیر رسمی کشور تلاش دارد تا در مسیر توسعه شغلی آموزش های رشته های مورد نیاز کشور، توانمندسازی جوانان و تحقق اهداف اقتصادی خصوصا اقتصاد مقاومتی حرکت نماید.
وی با بیان اینکه امروزه مهارت آموزی ضامن اشتغال خرد و حتی کلان کشور است اظهار داشت: نباید انتظار داشت بدون همکاری نهاد ها و دستگاه های دیگر موفقیت های چشمگیری حاصل شود.
وی برنامه ریزی های صورت گرفته در خصوص ارتقای کیفی آموزش ها، به روز رسانی استانداردها، تشویق و ترغیب مربیان را مطلوب ارزیابی کرد و عدم وجود چارت های مناسب جهت جذب و بکار گیری مربیان جدید الاستخدام را زیبنده این سازمان خدمت رسان ندانست.
رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور مازندران را استانی پیشرو در برنامه ها و المپیاد ها که مظهر آموزش های فنی و حرفه ای است دانست و بیان داشت: استان مازندران باتوجه به ظرفیت های بالقوه ای که دارد می تواند باز هم شاهد کارهای بهتر و بزرگتری باشد.
شایان ذکر است رضا گرزین، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران در ابتدای این نشست به ارائه گزارش عملکرد این اداره کل پرداخت و افزود: اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران در سال جاری براساس شعار سال مقام معظم رهبری و رهنمود های ریاست سازمان، آموزش های مهارتی را متناسب با نیاز بازار کار ارایه داده است.

   1395/7/13 11:08    تعداد بازدید :  2679

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2679
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )