ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 22
بازدید امروز 17,490
بازدید دیروز 29,324
بازدید این ماه 979,809
بازدید کننده ماه قبل 722,611
بازدید ماه قبل 800,971
بازدید کل 28,651,162

فرماندار شهرستان دهاقان استان اصفهان در همایش اشتغال و کارآفرینی: بر هم افزایی مسئولان در تغییر نگرش جوانان به فرهنگ کار تأکید کرد ...

فرماندار شهرستان دهاقان  استان اصفهان در همايش اشتغال و كارآفريني بر هم افزايي مسئولان در تغيير نگرش جوانان به فرهنگ كار تأكيد كرد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان، همايش اشتغال و كارآفريني با حضور علي اصغر قاسميان فرماندار شهرستان دهاقان، مسئولين اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی ، ادارات ارشاد، کمیته امداد امام خمینی ره ، بهزیستی شهرستان دهاقان به محوریت مرکز آموزش فنی و حرفه ای اين شهرستان، كارشناسان آموزش در صنايع اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان و حضور 500 نفر از مدعوين در محل سينما آزادي شهرستان برگزار گرديد.
علی اصغر قاسمیان در همایش اشتغال شهرستان دهاقان، با بیان این مطلب اظهار داشت: امروزه اهمیت اشتغال و رفع بیکاری از مسائلی است که مسئولان وجوانان با آن مواجه هستند ودغدغه اصلی مدیران کشوری شده است.
وی باتوجه به منابع سرمایه گزاری در کشور، اذعان داشت: از جمله این سرمایه ها همین منابع انسانی ونیروهای ارزشمند کار است که باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد و اهتمام دولتمردان که توجه بیشتری را به حفظ فرصت های شغلی ورفع موانع تولید سیاست های خوبی را ارائه کرده اند.
 فرماندار شهرستان دهاقان با اشاره به پتانسیل های اشتغال در دهاقان، تصریح کرد: در بخش های کشاورزی، صنعت و خدمات ظرفیت های خوبی وجود دارد که نیازمند رشد وشکوفایی هستند و در این زمینه باید آموزش هایی برنامه ریزی شود.
قاسمیان گفت: هنوز نگاه جوانان و افراد جویای کار به اشتغال در دستگاه های دولتی است و این نگاه تغییر نکرده، در فرهنگ سازی تغییر این نگرش باید همت همگانی شود و ادارات آموزش و پرورش، فنی وحرفه ای، دانشگاه ها، روحانیون و معتمدان باید در این راستا حرکت کنند. وی، هم افزایی مسئولان در تغییر نگرش به فرهنگ کاررا خواستار شد و اظهار داشت:استعداد های افراد شناسایی وآموزش هایی نیز فراهم شود.
علی ذوالفقاری رییس اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی شهرستان دهاقان نیز اظهار داشت: متاسفانه اشتغال در سیستم دولتی کشور وضعیت روشنی ندارد، ما امروز همه تلاشمان این است که جوانان این را درک کنند که می توانند توانمند و خودکفا باشند. وی افزود: اگر کسی خود را واقعا باور کند و شک نکند که بیکار نیست ،می تواند استعداد های خود را بکار برد.
رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان دهاقان خاطر نشان کرد: تسهیلات اشتغال به افرادی که کارآفرین باشند و ایده مناسب داشته باشند پرداخت می شود.
   1395/7/14 09:05    تعداد بازدید :  2485

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2485
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )