ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 10
بازدید امروز 10,310
بازدید دیروز 32,280
بازدید این ماه 966,055
بازدید کننده ماه قبل 720,532
بازدید ماه قبل 802,176
بازدید کل 28,584,280

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: ضرورت متناسب سازی تفاسیر قرآنی با حرفه های شغلی باید مورد توجه قرار گیرد ...

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در نشست با مدیرعامل موسسه قرآنی تصویر جوان ، بر ضرورت متناسب سازی تفاسیر قرآنی با حرفه های شغلی و آموزشی تاکید کرد.   
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ، محمد امین سازگارنژاد معاون وزیر و رئیس این سازمان در نشستی مشترک با مدیرعامل مؤسسه قرآنی تفسیر جوان ، به بررسی راهکارهای ارتقای فعالیتهای فرهنگی و قرآنی و همگام سازی آن با آموزشهای مهارتی و اخلاق حرفه ای پرداخت.
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در این نشست با تاکید بر اینکه نشان مهارت آموزی الکترونیکی متعلق به این سازمان است ، تصریح کرد : گسترش فعالیتهای آموزشی با فرهنگ قرآنی در فضای مجازی ، راهکاری عملی و مؤثر در راستای فراگیر شدن این آموزش ها است و ما آمادگی فراهم نمودن این بستر به منظور ارتقای فرهنگ و آموزه های دینی متناسب با حرفه های شغلی را داریم.
محمد امین سازگار نژاد با بیان اینکه تجارت ، نوآوری و رقابت پذیری در عرصه قرآن بسیار حائز اهمیت است ،  یادآور شد : سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ، با دارا بودن دانش مربوط به فناوریهای نوین آموزشی ، تکنولوژی این کار را به مؤسسات قرآنی نظیر مؤسسه تفسیر جوان معرفی خواهد کرد تا با گسترش اینکار در فضای مجازی ، در راستای جهانی شدن گامهای مؤثری برداشته شود.
وی با طرح پیشنهاد ارائه پیوستهای قرآنی با استاندارهای آموزشی بیان داشت : ما حرفه های آموزشی را به پژوهشگران مؤسسه قرآنی ارائه می کنیم و آن موسسه تفاسیر را متناسب سازی نموده و در اختیار این سازمان قرار بدهد تا به عنوان پیوست استانداردهای آموزشی ارائه شود.
وی تحقق این امر را سبب ، گسترش اخلاق حرفه ای و شغلی بر اساس آموزه های قرآنی  در نیروی کار جامعه دانست و  خاطرنشان ساخت : با این شیوه می توان  ، علاوه بر ایجاد انگیزه شغلی در نیروی کار ، گامی مؤثر در جهت ارتقای کیفیت تولیدات و خدمات داخلی برداشت. 
محمد بیستونی مدیرعامل مؤسسه قرآنی تصویر جوان نیز در این نشست ضمن معرفی فعالیتهای ویژه مؤسسه مذکور گفت : تفکیک تفاسیر قرآن بر اساس جنسیت ، طبقه سنی و مشاغل مختلف ، از جمله فعالیت های این مؤسسه به شمار می آید.
وی با بیان اینکه باید افراد متخصص و ماهر در زمینه تدبیر و استخراج مفاهیم قرآن کم داریم ، خواستار همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به منظور گسترش مفاهیم و تدابیر قرآنی شد.
شایان ذکر است  در این نشست زمینه های همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با مؤسسه قرآنی تصویر جوان در سه محور شامل :  اشتراک تفاسیر و مفاهیم منتشر شده توسط این مؤسسه در فضای مجازی ، تهیه پیوستهای آموزشی متناسب با حرفه های شغلی و اتخاذ تدابیر لازم جهت ارتقای مسابقات قرآنی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور مورد بررسی و تبادل نظر  قرار گرفت. 
   1395/10/7 11:05    تعداد بازدید :  2576

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2576
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )