خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 16
بازدید امروز 19,270
بازدید دیروز 22,337
بازدید این ماه 618,074
بازدید کننده ماه قبل 671,355
بازدید ماه قبل 769,827
بازدید کل 30,235,668

رییس ستاد گیاهان دارویی کشور : نقش آموزشهای فنی و حرفه ای را در فرهنگ سازی و ایجاد اشتغال در حوزه گیاهان دارویی مهم ارزیابی نمود. ...

رييس ستاد گياهان دارويي كشور، نقش آموزشهای فنی و حرفه ای در فرهنگ سازی و ایجاد اشتغال در حوزه گياهان دارويي مهم ارزیابی نمود.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، جلسه ای با حضور دکتر عصاره رئیس ستاد گیاهان دارویی کشور، دکتر زینلی رئیس انجمن گیاهان دارویی استان، دکتر امید سالاری معاون انجمن گیاهان دارویی استان، سيد اميد طباطبايي رييس مركز صنايع غذائي، كشاورزي و فناوري هاي راهبردي و نوين آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان و  جمعی از سرمایه گذاران و فعالان حوزه گیاهان دارویی در محل باغ تولید گیاهان دارویی گارماسه برگزار گردید.
در ابتداي جلسه، مهندس بصیری از سرمایه گذاران این حوزه به تشریح باغ های گیاه شناسی در کشورهای استرالیا، هلند، ترکیه ، عمان و سنگاپور پرداخت و بر لزوم ایجاد باغ گیاه شناسی بارویکرد آموزشی تفریحی،گردشگری و فرهنگ سازی حفظ شرایط زیست محیطی در اصفهان تاکید نمود .
در ادامه رييس ستاد گياهان دارويي كشور از اقدامات انجام شده و ایده های عام المنفعه استقبال نمود و اذعان نمود اجرایی شدن طرح هایی که اشتغال زا بوده و مدافع منافع زیست محیطی باشند مد نظر بوده و از اهمیت بالایی برخوردارند.
وي حفظ منابع آبی را جزء برنامه های اولویت دار برشمرد و کشت محصولات نیازمند آبیاری فراوان را از مضرات سیستم کشاورزی کنونی دانست.
دکتر عصاره ضمن تقدیر از فعالیت های صورت گرفته در سازمان آموزش فنی و حرفه ای در حوزه گیاهان دارویی نقش آموزشهای فنی و حرفه ای را در فرهنگ سازی و ایجاد اشتغال در این زمینه مهم ارزیابی نمود.
در پایان جلسه دکتر زینلی رئیس انجمن گیاهان دارویی استان، آمادگی خود را برای همکاری بيشتر در زمینه آموزش گیاهان دارویی با اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان اعلام نمود .
   1395/10/13 11:44    تعداد بازدید :  2656

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2656
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )