هجدهمین مسابقات ملی مهارت
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
دفترچه راهنمای ثبت نام ...
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • آموزش مهارت هاي فني و حرفه اي تا چه حد براي اشتغالزايي جوانان مؤثر مي باشد؟
    • خيلي زياد
    • زياد
    • متوسط
    • كم


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 6
بازدید امروز 1,175
بازدید دیروز 3,945
بازدید این ماه 107,904
بازدید کل 107,904

نخستین جشنواره ملی محتوای الکترونیکی با طعم مهارت به مرحله پایانی رسید/اولین جشنواره ملی محتوای الکترونیکی با طعم مهارت در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور که تابستان سال جاری آغاز شده بود، به مرحله پایانی رسید.

به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور،اين جشنواره با هدف شناسايي نخبگان و متخصصان حوزه هاي مهارت آموزي الكترونيكي و توسعه و ترويج آن براي آحاد جامعه و به ويژه جوانان و به همت شوراي راهبردي و دفتر توسعه فناوريهاي نوين آموزشي سازمان برگزار شد.
بنا براين گزارش، جشنواره ملي محتواي الكترونيكي با طعم مهارت،در محورهاي توليد شبيه سازها و نرم افزارهاي: كاربردي آموزشي مبتني بر رايانه، تلفن همراه، تبلت، تلفن ها و تلويزيون هاي هوشمند،انيمشين، فيلم هاي آموزشي، معرفي وب سايت ها و رقابت در زمينه ارائه ايده هاي خلاقانه و نو در زمينه مهارت آموزي فعاليت خود را آغاز كرد.
حسين بابائيان، دبير اجرايي كميته جشنواره مذكور بيان داشت:با عنايت به تأكيدات رياست محترم سازمان مبني بر رويكرد آموزش هاي مهارتي سازمان در قالب محتواي الكترونيكي،اين جشنواره با تصويب شيوه نامه در خرداد ماه سال جاري و ابلاغ آن به اعضاء شوراي راهبري فعاليت خود را در دو بخش كميته  علمي و اجرايي و با استقرار در مركز تربيت مربي و پژوهشهاي فني و حرفه اي،  آغاز به كار كرد.
وي افزود: پس از اعلام عمومي و فراخوان،در مجموع و پس از دوره تمديد مهلت ثبت نام آثار سيصد و 41 اثر به دبيرخانه واصل شد كه از اين تعداد 300 و بيست وشش اثر به مرحله داوري راه يافت.  در خاتمه بيست و يك محتواي الكترونيكي به عنوان آثار برتر برگزيده شد.
بابائيان،در ادامه سخنان خود، به همكاري شركاي اجتماعي و حاميان مالي اين جشنواره اشاره و آن را اثر بخش دانست.
دبير اجرايي كميته جشنواره،با اشاره به استقبال گسترده مخاطبين از اين جشنواره،ضمن اشاره به جوايز نفرات برتر،اعلام كرد:اين آثار پس از موافقت صاحبان آن با حفظ اثر معنوي در شبكه هاي اجتماعي مطرح كشور و رسانه هاي آموزشي ارائه خواهد شد و منافع مالي آن به نفع صاحب اثر محفوظ خواهد بود.
شايان ذكر است،آيين اختتاميه و تجليل از برگزيدگان نخستين جشنواره ملي محتواي الكترونيكي با طعم مهارت،15 اسفند ماه سال جاري با حضور معاون رييس جمهور،وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، وزير تعاون كار و رفاه اجتماعي،رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور،مديران، معاونين و مسئولين فناوري ادارات كل استانها در سالن شهيد قندي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات برگزار مي شود.  
   1395/12/9 08:17    تعداد بازدید :  278

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 278
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )