دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • آموزش مهارت هاي فني و حرفه اي تا چه حد براي اشتغالزايي جوانان مؤثر مي باشد؟
    • خيلي زياد
    • زياد
    • متوسط
    • كم


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 14
بازدید امروز 140,168
بازدید دیروز 154,812
بازدید این ماه 870,168
بازدید کل 1,572,515

نخستین جشنواره ملی محتوای الکترونیکی با طعم مهارت به مرحله پایانی رسید/اولین جشنواره ملی محتوای الکترونیکی با طعم مهارت در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور که تابستان سال جاری آغاز شده بود، به مرحله پایانی رسید.

به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور،اين جشنواره با هدف شناسايي نخبگان و متخصصان حوزه هاي مهارت آموزي الكترونيكي و توسعه و ترويج آن براي آحاد جامعه و به ويژه جوانان و به همت شوراي راهبردي و دفتر توسعه فناوريهاي نوين آموزشي سازمان برگزار شد.
بنا براين گزارش، جشنواره ملي محتواي الكترونيكي با طعم مهارت،در محورهاي توليد شبيه سازها و نرم افزارهاي: كاربردي آموزشي مبتني بر رايانه، تلفن همراه، تبلت، تلفن ها و تلويزيون هاي هوشمند،انيمشين، فيلم هاي آموزشي، معرفي وب سايت ها و رقابت در زمينه ارائه ايده هاي خلاقانه و نو در زمينه مهارت آموزي فعاليت خود را آغاز كرد.
حسين بابائيان، دبير اجرايي كميته جشنواره مذكور بيان داشت:با عنايت به تأكيدات رياست محترم سازمان مبني بر رويكرد آموزش هاي مهارتي سازمان در قالب محتواي الكترونيكي،اين جشنواره با تصويب شيوه نامه در خرداد ماه سال جاري و ابلاغ آن به اعضاء شوراي راهبري فعاليت خود را در دو بخش كميته  علمي و اجرايي و با استقرار در مركز تربيت مربي و پژوهشهاي فني و حرفه اي،  آغاز به كار كرد.
وي افزود: پس از اعلام عمومي و فراخوان،در مجموع و پس از دوره تمديد مهلت ثبت نام آثار سيصد و 41 اثر به دبيرخانه واصل شد كه از اين تعداد 300 و بيست وشش اثر به مرحله داوري راه يافت.  در خاتمه بيست و يك محتواي الكترونيكي به عنوان آثار برتر برگزيده شد.
بابائيان،در ادامه سخنان خود، به همكاري شركاي اجتماعي و حاميان مالي اين جشنواره اشاره و آن را اثر بخش دانست.
دبير اجرايي كميته جشنواره،با اشاره به استقبال گسترده مخاطبين از اين جشنواره،ضمن اشاره به جوايز نفرات برتر،اعلام كرد:اين آثار پس از موافقت صاحبان آن با حفظ اثر معنوي در شبكه هاي اجتماعي مطرح كشور و رسانه هاي آموزشي ارائه خواهد شد و منافع مالي آن به نفع صاحب اثر محفوظ خواهد بود.
شايان ذكر است،آيين اختتاميه و تجليل از برگزيدگان نخستين جشنواره ملي محتواي الكترونيكي با طعم مهارت،15 اسفند ماه سال جاري با حضور معاون رييس جمهور،وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، وزير تعاون كار و رفاه اجتماعي،رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور،مديران، معاونين و مسئولين فناوري ادارات كل استانها در سالن شهيد قندي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات برگزار مي شود.  
   1395/12/9 08:17    تعداد بازدید :  619

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 619
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )