دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • آموزش مهارت هاي فني و حرفه اي تا چه حد براي اشتغالزايي جوانان مؤثر مي باشد؟
    • خيلي زياد
    • زياد
    • متوسط
    • كم


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 14
بازدید امروز 140,138
بازدید دیروز 154,812
بازدید این ماه 870,138
بازدید کل 1,572,485

در نشست نهایی سازی برنامه های سال 1396 ادارات کل استانها مطرح شد:توزیع عادلانه بودجه سازمان در ادارات کل استانی ...

 به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، 9 و 10 اسفند ماه سال جاري با حضور نمايندگان ادارات كل استانها برنامه هاي سال آتي در زمينه هاي مختلف مورد بررسي و جمع بندي قرار گرفت.
بنا براين گزارش،در اين نشست رهام كيايي، معاون توسعه مديريت و منابع سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور،با حضور در اين نشست و خوش آمد گويي به مدعوين،به بيان مسائلي در خصوص بودجه سال جاري و برنامه هاي پيش بيني شده سال آينده پرداخت.
 كيايي، با اشاره به تحقق 75 درصدي تعهدات آموزشي سازمان در سال 95 بيان داشت:بر اساس تأكيدات رياست سازمان و پيشنهادات شوراي معاونين برنامه هاي سال آينده در حوزه  ستاد و صف شفاف، روشن و دقيق تر خواهد بود.
وي با اشاره به اين موضوع كه اعمال اين سياست به ارتقاء كيفيت امور منجر خواهد شد،افزود:بخش مهمي از منابع سازمان را منابع انساني تشكيل مي دهند كه به ويژه در استانها،نياز به ساماندهي اصولي بودجه براي اين گروه احساس مي شود.
معاون توسعه مديريت و منابع سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور،استفاده صحيح از منابع نيروي انساني به عنوان فرصتي براي رشد در ابعاد اقتصادي دانست و يكي از مهمترين اهداف سازمان در سال 96 را عدالت در توزيع بودجه  در بخش منابع انساني نام برد.
وي در بخش ديگري از سخنان خود،با اشاره به افزايش همدلي و هم افزايي بين ادارات كل استانها بيان داشت: با توجه به قيمت بالاي تمام شده مهارت آموزي لازم است استانها ضمن تعامل با  ظرفيت هاي برون سازماني در بخش هايي هم چون استخدام مربيان تجهيز مراكز با آنان همكاري نمايند.
كيايي،ضمن اعلام آمادگي پشتيباني معاونت توسعه مديريت و منابع از برنامه هاي الويت دار سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در دو بخش آموزش هاي سفارش پذير و سفارش محور،بر افزايش مثبت آمار تأكيد و افزود:تعامل در اين خصوص براي رسيدن به هدف سازماني بايد از الويت هاي هر استان باشد.
وي در خاتمه بار ديگر در نهايي سازي برنامه هاي سال 1396، بر انعطاف پذيري، انطباق پذيري و شفافيت و توزيع منابع به صورت عادلانه در اين نشست تأكيد كرد.

   1395/12/11 13:36    تعداد بازدید :  710

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 710
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )