دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • آموزش مهارت هاي فني و حرفه اي تا چه حد براي اشتغالزايي جوانان مؤثر مي باشد؟
    • خيلي زياد
    • زياد
    • متوسط
    • كم


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 10
بازدید امروز 139,845
بازدید دیروز 154,812
بازدید این ماه 869,845
بازدید کل 1,572,192

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان برنامه های آموزشی و پشتیبانی سال 1396 اداره کل را تبیین کرد ...

 برنامه هاي آموزشي و پشتيباني سال 1396 اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان توسط مدير كل استان در جمع معاونين و رؤساي ادارات تبيين شد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان، در راستاي تحقق اهداف اسناد بالادستي، به ويژه سند چشم انداز كشور در افق 1404، سياست هاي كل اشتغال، سياست هاي اقتصاد مقاومتي، برنامه توسعه اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي و برنامه هاي وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي، برنامه آموزشي و اجرايي سازمان با استفاده از خرد جمعي و مشاركت خبرگان، كارشناسان و مديران كل آموزش فني و حرفه اي در سطوح ستادي و استاني مبتني بر 8 راهبرد و 35 سياست تدوين گرديد.
بر اساس اين گزارش: نشستي با حضور ابوطالب جلالي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، معاونين و رؤساي ادارات در محل سالن كنفرانس اداره كل تشكيل گرديد.
مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان ضمن مثبت ارزيابي نمودن عملكرد ها و فعاليت ها در سال 1395 به تبيين برنامه هاي سال 1396 پرداخت.
جلالي با اشاره به برنامه هاي برش استاني و تأكيد بر تهيه برنامه هاي برش شهرستاني براي مراكز تابعه توسط مسئولين و كارشناسان واحدهاي ستادي، در خصوص پيگيري موضوع سفارش پذيري، مبادله تفاهم نامه، پياده سازي نظام دوگانه و عملياتي نمودن آن با هدف تنوع بخشي به رشته ها،‌ كاهش هزينه ها، ‌علاقه مندي و استقبال كارجويان به آموزش ها و الزام مديران كارخانجات در تعيين نيازهاي شغلي آينده جوانان، توجه ويژه به حوزه هاي شغل آفرين مانند مشاغل حوزه ICT  و بهره گيري از افراد تأثيرگذار در تدوين اين برنامه ها، انجام خدمات آموزشي از طريق تنظيم تفام نامه در استان و شهرستانها، ثبت نام و كيفي كردن مشاركت ها در آزمون ها، ارائه آموزش براي بازنشستگان و خانواده آنان، ارزيابي ماهانه عملكرد واحدهاي ستادي و مراكز طبق تعهد سال 1396 و ... مطالب مبسوطي را بيان نمود.
   1395/12/21 14:02    تعداد بازدید :  714

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 714
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )